آثارعکاسان اردوی کارگاهی روایت فتح داوری شد

داوری آثار کارگروه عکاسی از سفر عکاسان به خراسان شمالی که توسط گروه عکس بنیاد فرهنگی روایت فتح در اواخر تابستان امسال برگزار شده بود با حضور عکاسان برجسته کشور انجام شد.

به گزارش رسیده،گروه عکس بنیاد فرهنگی روایت فتح که پیش از این با نام انجمن عکاسان انقلاب و دفاع مقدس شناخته می‌شد،‌ سفری جهادی برای عکاسان خبری و هنری را در شهریور ماه تدارک دید تا با حضور در مناطق مختلف کشور علاوه بر بازنمایی محرومیت در این مناطق ظرفیت های آن را نیز به تصویر بکشند. در آستانه‌ی پاییز ۹۶ این گروه به همراه ۳۲ تن از عکاسان به خراسان شمالی سفر کرد تا از ظرفیت ها و محرومیت های این منطقه عکاسی نمایند.عصر روز گذشته(سه شنبه ۱۸شهریور)، طی مراسمی در مجتمع اسوه آثار این عکاسان به داوری چهره های شاخص عکاسی کشور گذاشته شد و آقایان رئوف شهبازی، مجید حامد حق دوست و پیمان حمیدی پور بعنوان برگزیده مورد تقدیر قرار گرفتند.

در حاشیه این مراسم عکاسان حاضر در این اردوی کارگاهی با اشاره به فرصت هایی که برای بازنمایی توانمندی ها و همچنین نشان دادن محرومیت  مناطق مرزی نشین طی این دوره کارگاهی به دست آمده بود، ابراز امیدواری کردند آثارشان بتواند تصمیم سازان و مسئولین کشور را از شرایط موجود در خراسان شمالی مطلع سازد.

اردوی کارگاهی خراسان شمالی در ادامه اردوهای عکاسی گروه عکس روایت فتح از مناطق مرزی نشین در اواسط شهریور ماه برگزار شد.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *