با بازی محمدرضا هدایتی، مرجانه گلچین، حمید آذرنگ و سحر ولدبیگی

«آرماندو» تا چهارماه آینده در شهرک غزالی

تصویربرداری سریال «آرماندو» این روزها به منزل کاراکتر خسرو در شهرک غرالی رسید.
به گزارش بانی فیلم، سریال «آرماندو» به کارگردانی احسان عبدی پور و تهیه کنندگی ایرج محمدی این روزها در شهرک غزالی ادامه دارد.
ایرج محمدی در این باره به بانی فیلم گفت: این روزها گروه در منزل خسرو با بازی محمدرضا هدایتی در شهرک غزالی مستقر و مشغول ضبط سکانس خواستگاری هستند. در این سکانس بازیگرانی چون: محمدرضا هدایتی، مرجانه گلچین، حمیدرضا آذرنگ، سحر ولدبیگی، علیرضا استادی و فریبا طالبی مقابل دوربین هستند و بازی دارند.
وی همچنین افزود: تقریبا به نیمه های کار نزدیک می شویم و حدود نیمی از تصویربرداری را انجام داده ایم و حدود ۴ ماه دیگر هم در شهرک غزالی مستقر هستیم. این سریال بسیار پر لوکیشن و پربازیگر است. می توانم بگویم همه بازیگران در این شهرک بازی دارند و پس از ۳- ۴ ماه دیگر لوکیشن را تغییر می دهیم.
وی درباره زمان و شبکه پخش سریال نیز عنوان کرد: «آرماندو» از شبکه سه پخش خواهد شد، اما هنوز زمان پخش را به ما اعلام نکرده اند. با این حال ما د رتلاشیم که طبق برنامه ریزی کار را پیش ببریم.
فیلمنامه این سریال به صورت رج زنی تصویربرداری می شود و تاکنون ضبط در لوکیشن هایی در بیمارستان مهرشهر کرج، میرداماد (منزل الیکا عبدالرزاقی یکی از شخصیت ها) و … انجام شده است. البته بخش اعظم لوکیشن های این سریال در شهرک غزالی است.
تدوین این سریال به صورت همزمان با تصویربرداری انجام می شود و تاکنون حدود هفت قسمت آماده شده است.
سریال «آرمان‌دو» درباره شخصیتی است که چند نقش را بازی می‌کند و فضای کمدی دارد و حمیدرضا آذرنگ نقش این شخصیت را با نام آرمان بازی می کند.
عوامل این مجموعه عبارتند از نویسندگان: امیر طاهری، عباس نعمتی، صادق خوشحال، برنامه ریز و دستیار اول کارگردان: سیامک مردانه، گروه کارگردانی: جواد گنجی، منشی صحنه: گل کوشان، عکاس: هلیا رضایی، مدیر تولید: اصلان مرتضایی، مدیر تصویربرداری: علیرضا رجایی مقدم، مدیر صدابرداری: محمد شیوندی، تدوین: امین عابدی، طراحی چهره پردازی: محسن دارسنج، طراح صحنه: سهیل میرسپاسی، طراح لباس: سیما بابایی، مدیر تدارکات: مجتبی زندیه، بازیگران: حمید آذرنگ، مرجانه گلچین، سحر ولدبیگی، الیکاعبدالرزاقی، محمدرضا هدایتی، علیرضا استادی، علی مسعودی، علی اوجی، فریبا طالبی، مجید پتکی، شهربانو موسوی، سیامک مردانه.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
6 − 4 =