اساسنامه خانه موسیقی تغییر کند

شورای عالی خانه موسیقی ایران در تازه ترین جلسه خود ضمن بررسی مسائل مختلف حوزه موسیقی، نسبت به اصلاح اساسنامه این نهاد صنفی پیشنهاداتی را ارائه داد.

به گزارش رسیده، تازه ترین جلسه شورای عالی خانه موسیقی با بررسی مسائل مختلف مرتبط با نهاد خانه موسیقی و ارائه پیشنهاداتی در حوزه اصلاح اساسنامه این مجموعه برگزار شد. در فرهاد فخرالدینی رییس شورا، حسن ریاحی، داود گنجه ای، محمد سریر، هوشنگ کامکار، داریوش پیرنیاکان و حمیدرضا نوربخش مدیرعامل حضور داشتند.

حمیدرضا نوربخش در ابتدای این جلسه گزارشی از عملکرد ماه اخیر خانه موسیقی و همچنین تحولات پیرامون موسیقی به شورای عالی ارائه داد.

شورای عالی خانه موسیقی در این جلسه پس از بحث و تبادل نظر پیرامون مسائل و موضوعات مطرح شده، پیشنهاد کرد در اولین مجمع عمومی فوق العاده خانه موسیقی اساسنامه خانه موسیقی بازبینی شده و بندهایی از اساسنامه اصلاح شود.

این شورا پیشنهاد کرد بندی به اساسنامه خانه اضافه شود که طبق آن اعضای هیات مدیره نمی توانند بیش از دو دوره متوالی عضو این هیات شوند ولی پس از یک دوره «فترت»، نامزدی مجدد آنها برای عضویت در این هیات مدیره بلامانع باشد.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *