رزیتا غفاری:

اسپانسرها هم منتظر شرایط سازمان هستند!

رزیتا غفاری که از سال ۷۳ با مجموعه «در پناه تو» وارد دنیای تصویر شد، مجموعه هایی چون «در قلب من»، «همسفر»، «فصل زرد»، «روزهای زیبا»، «تبریز در مه»، «ملاصدرا»، «شب آفتابی» و… را در پرونده کاری خود دارد. او همچنین در سال گذشته با ساخت مجموعه «ماماهوت» به عنوان کارگردان این سریال حاضر شد و این روزها برای ساخت سری دوم آن منتظر جذب اسپانسر است.

با اشاره به کاهش پیشنهادات موجود در حوزه بازیگری عنوان کرد: مدتی است که پیشنهادات کمی برای بازیگری دارم و از بین موارد موجود نیز کار مناسبی که آن را بپسندم وجود نداشته و آنها را رد کرده ام.

غفاری در خصوص ساخت سری دوم مجموعه «ماماهوت» که به روی آنتن رفته بود، گفت: طرح سری دوم سریال «ماماهوت» تصویب شده است و باید آن را بسازم، اما فعلاً در مرحله جذب اسپانسر هستم. از سوی دیگر تمام معوقاتی که ما از سازمان طلب داشتیم، قرار است با اوراق قرضه پرداخت شود، این در حالی است که ما هنوز نمی دانیم این اوراق چه هستند، چطور پرداخت می شود و هنوز هم طلب هایی که ما از پارسال داشتیم به دست ما نرسیده است. ما به هر شکل با گروه تسویه کردیم اما فشار روی خودمان است، الان من چطور می توانم کارم را شروع کنم در حالی که پولی برای ساخت آن اختصاص داده نشده است. تلویزیون با این شیوه پرداخت اقساط زمان زیادی خریده است.

بازیگر «روزهای زیبا» در خصوص سریال «ماماهوت» اضافه کرد: شکرخدا از سری اول این مجموعه به خوبی استقبال شد و این از پیامک هایی که به سازمان زده بودند به چشم می خورد. یعنی حدود ۹۵ درصد رضایت مخاطبان را در برداشت، اما برای سری دوم آن به دلیل اوضاعی که به جهت پرداخت سهام و اوراق بهادر در بین تولیدکنندگان ایجاد شده است، اسپانسرها دیگر جذب تلویزیون نمی شدند، چون گروه که اوراق قرضی را نمی پذیرد و سودی هم به آن تعلق نمی گیرد. اینگونه طبق زمان پرداخت که ماه ۱۱ است، حدود ۱۱ ماه پول ما دست تلویزیون می ماند، به همین دلیل اسپانسر حاضر نمی شود پول را به گروهی دهد که معلوم نیست قرار است چه کند.

بازیگر «تبریز در مه» اضافه کرد: جدا از کارگردانی من دوست دارم کار خوب انجام دهم، اما کار خوب همیشه برای عده ای خاص است دیگر! مردم هم مدام وقتی من را می بینند یا در فضاهای مجازی می گویند ما از شما خاطره داریم، چرا دیگر نیستند؟ و من اینجا می بینم خیلی از آدم هایی که از آنها خاطره ای ندارند، همچنان در تلویزیون بازی می کنند و ما بیکاریم.

او پیرامون علت این اتفاق اذعان کرد: من مجبور هستم بگویم نمی دانم، چون خیلی چیزها هست که ما می دانیم اما نمی توانیم بگوییم به همین جهت مجبور می شویم سکوت کنیم و بگویم نمی دانم!

غفاری در آخر با اشاره مجدد به مجموعه «ماماهوت» یادآور شد: در حال حاضر من فکر می کنم که اسپانسر منتظر بهبود شرایط جدید سازمان است. من درباره سری دوم «ماماهوت» نیز باید بگویم که در این سری تعداد قسمت های موجود از ۵۲ قسمت ۳۰ دقیقه ای که در سری قبل بود، قرار است بیشتر شود و با زمان های کمتری پخش شود. در این سری تغییرات کمی نیز در محتوای کار اتفاق خواهد افتاد.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
22 + 12 =