برنامه سومین روز بیستمین جشنواره تئاتر دانشگاهی اعلام شد

بیستمین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی در سومین روز اجراها میزبان ۹ اثر نمایشی خواهد بود.

 به گزارش روابط عمومی بیستمین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران، در سومین روز اجراهای بیستمین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی ۹ نمایش در مرکز تئاتر مولوی، سالن استاد انتظامی خانه هنرمندان ایران، تالا حافظ، تماشاخانه هنر، تئاترشهر، کافه هاستل کورین و دانشگاه سوره به اجرا در می‌آید.

در مرکز تئاتر مولوی نمایش «قضیه» (تک سانس) نوشته و کاری از سجاد امیر مجاهدی ساعت ۱۷ در سالن اصلی و نمایش «حراج استثنایی اسطرلاب مچی» نوشته و کاری از صدرا صباحی در دو ساعت ۱۶ و ۱۸ در سالن کوچک اجرا می‌شود. همچنین این مجموعه در همین روز از ساعت ۱۸ تا ۲۱ میزبان نمایش «نادیدنی» به کارگردانی سید جعفر حجازی در بخش تجربه های اجرا خواهد بود.
در سالن استاد انتظامی نمایش «مجلس مختلف خوانی همین امروز» به نویسندگی و کارگردانی صبا نجاتی طی دو ساعت ۱۸:۳٠ و ۲۱ به اجرا در می‌آید.
در تالار حافظ نمایش «تابستان»(تک سانس) نوشته و کاری از سعدی محمدی در ساعت ۱۹ روی صحنه می‌روند.
در تماشاخانه هنر نمایش «شکسپیر و شرکا» نوشته و کاری از پویا رئیسی در ساعت های ۱۵ و ۱۷ اجرا خواهد شد. همچنین کارگاه تمرین اجرا ساعت ۱۵ و ۱۷ در پلاتو تئاترشهر برپا است. نمایش «عبود» به کارگردانی سپیده فلاح فر ساعت ۱۸:۳٠ در کافه هاستل کورین اجرا می‌شود.
نمایش «نقطه وسط مثلث سیاه» به نویسندگی و کارگردانی بهراد سلاح ورزی که برگزیده جشنواره سوره می باشد در ساعت ۱۶ در دانشگاه سوره اجرا می‌شود.

بیستمین جشنواره تئاتر دانشگاهی ایران از ۱۵ تا ۲۳ اردیبهشت ماه به دبیری مهدی گمار در تهران برگزار می‌شود.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *