ترانه‏ های «قاتل اهلی» ملودی انتظار؛پولاد یا گلاب؟!

بانی فیلم،گروه سینمای ایران:روز گذشته پیامک هایی از طرف شرکت مخابرات برای کاربران ارسال شد که مضمون آن اطلاع رسانی درباره ترانه های «قاتل اهلی» برای ملودی انتظار مشترکان تلفن همراه بود.نکته مبهم این مسئله اما آنجاست که مشخص نشده این ترانه ها با صدای پولاد کیمیایی هستند یا امیرعباس گلاب؟!
به گزارش بانی فیلم،«قاتل اهلی» ساخته اخیرا روی پرده رفته مسعود کیمیایی در آستانه اکران نیز همچون زمان تولید گرفتار حاشیه هایی ناشی از اختلافات میان کارگردان و تهیه کننده فیلم بود.به طوری که تهیه کننده فیلم در اقدامی عجیب با حذف صدای پولاد و دعوت از امیرعباس گلاب،صدای او را جایگزین این بازیگر کرد.حرکتی که با مخالفت شدید مسعود کیمیایی ناکام ماند و سرانجام فیلم با صدای پولاد اکران شد.
حالا مشخص نیست که شرکت همراه اول از ترانه های پولاد برای ملودی انتظارهای مشترکانش استفاده کرده یا از ترانه های امیرعباس گلاب؟!بویژه اینکه خود گلاب هم این ترانه ها را از پیج اینستاگرامش حذف کرده است.
بر اساس پیامک های ارسالی،گویا از سه ترانه قاتل اهلی برای ملودی های انتظار بهره گرفته شده که انتخاب آن با مشترکان تلفن همراه است.مسئله مبهم دیگر نیز این است که هنوز روشن نیست این اقدام،حرکتی تبلیغاتی از سوی عوامل فیلم است یا همراه اول خود پیشقدم این اقدام شده؟!

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
17 + 19 =