تلاقی «واکینگ دد» با سریال اسپین آف خودش

دو سریال زامبی محبوب شبکه ای ام سی امسال به هم شخصیت قرض می دهند.
به گزارش بانی فیلم به نقل از ددلاین، دنیاهای سریال های «واکینگ دد» یا «مردگان متحرک» و اسپین آفش یعنی «از مردگان متحرک بترسید» بالاخره قرار است با هم تلاقی داشته باشند. درست در ابتدای پنل امسال این سریال محبوب شبکه ای ام سی در کامیک کان نیویورک، آشکار شد که قرار است کراس اووری بین این دو سریال این شبکه صورت بگیرد که بر پایه کمیک بوک های خلق شده توسط رابرت کرکمن ساخته شده اند.
کرکمن به جمعیت حاضر در کامیک کان در پاسخ به سوالی که هواداران از ابتدای نمایش اسپین آف «واکینگ دد» در سال ۲۰۱۵ تا به حال داشته اند، گفت: «یکی از شخصیت ها هست که از یکی از سریال ها که نامی از آن نمی برم به آن یکی سریال می رود که نامی از آن هم نمی برم. این رخدادی بزرگ در دنیای این سریال است.» او اضافه کرد که انتظار می رود این کراس اوور در همین سال صورت بگیرد.
پنلی که در کامیک کان نیویورک برگزار شد تنها دو هفته پیش از نمایش فصل هشتم سریال «واکینگ دد» روی صحنه رفت و این در حالی است که صدمین اپیزود این سریال قرار است روز بیست و دوم اکتبر روی آنتن برود. «از مردگان متحرک بترسید» هم فصل سوم خود را روز پانزدهم اکتبر به پایان می برد.
به غیر از اخبار اعلام شده در مورد این کراس اوور، گردهمایی برگزارشده مخصوص «واکینگ دد» شامل کلیپی از اپیزود صدم که قبلا دیده نشده بود هم شد. صحنه نشان داده شده در این کلیپ که هواداران را یاد گذشته این سریال می اندازد، کارل گرایمز را در حالی نشان می دهد که به آرامی و بی سر و صدا به سمت یک پمپ بنزین رهاشده می رود و یک نفر از دور او را نگاه می کند.
«واکینگ دد» که روز شنبه برای دومین بار در کامیک کان نیویورک حاضر شده بود، بازیگران اصلی خود یعنی اندرو لینکلن، نورمن ریدوس، ملیسا مک براید، لنی جیمز، تام پین، کیتلین نیکون، آستین آملیو و جفری دین مورگان در نقش نیگان را هم برده بود. تهیه کنندگان اجرایی سریال یعنی خود کرکمن، گیل آن هرد، گرگ نیکوترو و دیوید آلپرت هم به آن ها ملحق شدند. آن ها به تازگی از فیلمبرداری سریال در ایالت جورجیا برگشته بودند. فصل هشتم این سریال بلاکباستر ۱۶ اپیزود است و مثل فصل های قبل بین فصل و بعد از اپیزود هشتم یک فاصله خواهد بود.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
15 + 6 =