تمدید کنسرت گروه «گره» در برج آزادی

کنسرت گروه موسیقی «گره» به سرپرستی شهروز ابوترابی گودرزی که قرار بود ۵ اردیبهشت در برج آزادی برگزار شود؛ به دلیل استقبال کم نظیر مخاطبان و فروش بلیت ها در کمتر از ۴۰ دقیقه برای روز ۸ اردیبهشت نیز تمدید شد.

 به گزارش روابط عمومی برج آزادی، گروه گره از جمله گروه های تازه تاسیس موسیقی است که در سبک راک فعالیت می‌کند و با گذشت مدت کمی از فعالیت خود هواداران بسیاری را به خود جذب کرده است.

این گروه در اجرای پیش روی خود به جز دو قطعه که از ساخته‌های خودشان است، قطعاتی از گروه‌ها و هنرمندانی چون Dream Theater، Andy Timmons، AC/DC، Metallica، Scorpions، Megadeth و… را نیز به سبک خودشان کاور می‌کنند.

آنها در کنار کاور کردن قطعات معروف راک تاریخ جهان، قطعات اوریجینال خود را هم می‌سازند و قرار است این قطعات را به شکل یک آلبوم منتشر کنند.

اعضای گروه متشکل از شهروز گودرزی و هادی کیانی (خواننده)، سهیل زرین کلک (گیتار)، آندره خاچیکیان (گیتار الکتریک)، محمد نیک (بیس)، نوید رهبر (کیبورد) و بهزاد اشعاریی (درامز) است.

کنسرت گروه گره به سرپرستی شهروز ابوترابی گودرزی و خوانندگی هادی کیانی و شهروز گودرزی ۵ و ۸ اردیبهشت‌، از ساعت ۲۰:۳۰ در سالن اصلی برج آزادی برگزار می‌شود.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
26 − 4 =