توضیحی که خواندنش ضروری است!

امروز و پس از نزدیک به ۲۰ روز، نخستین شماره روزنامه بانی فیلم در سال جدید در دسترس شما خوانندگان محترم وگرامی قرار دارد.

در حالی چهارشنبه  شانزدهم سال نود و شش را با انتشار شماره ۳۴۲۳ نخستین روزنامه سینمایی ایران شروع می کنیم که حمایت های بی شائبه و دلگرم کننده خوانندگان محترم همچنان ما را به آینده امیدوار می سازد.

تلاش مان را در سال گذشته با تمامی فراز و نشیب ها و با همه افت و خیزها شما عزیزان همراه، شاهد بودید و ناظر تمامی موارد، از آماده سازی تا قرار گرفتن روزنامه روی کیوسک های مطبوعاتی که به جز اعتماد و اعتنا به پشتوانه های دلگرم کننده همراهان همیشگی روزنامه، تحقق اش نشدنی بود.

همین اعتماد که ما نیز تلاش کردیم به شکل دو سویه و بسیار پررنگ باشد به ما این جرات را می دهد که شما را به عنوان محرمان اسرار و سنگ صبورها از مشکلات آگاه نماییم.

روزنامه های بخش خصوصی نه با اتکا به بودجه های ریز و درشت و نه با توسل به امتیازات و رانت های آشکار و پنهان، صرفا بر اساس یک تعریف منطقی از چرخه اقتصادی نشریات خود را به دکه های مطبوعاتی می فرستند.

کوچک ترین تلنگر در حوزه اقتصادی برای روزنامه های – واقعا- بخش خصوصی به مثابه گردابی سخت است که رهایی از آن در بسیاری از مواقع آنچنان دشوار است که حتی نشریه را تا آستانه تعطیلی پیش می برد.

روزنامه بانی فیلم به عنوان نشریه ای مستقل از نزدیک به ده سال پیش با قیمت هزار تومان در دسترس علاقه مندتان قرار می گرفت. در این مدت نسبتا طولانی و با وجود افزایش های سالانه ای که شامل حال تمامی ملزومات انتشار نشریات می شد، مانند تمامی نشریات خصوصی در برابر افزایش قیمت روزنامه مقاومت کردیم تا جای ممکن پاسخی به همراهی  خوانندگان محترم داده باشیم. این وضعیت، اما با توجه به همه چشم اندازهای امیدبخش و با وجود تمامی نگره های خوش بینانه، اما در یکی-دو سال اخیر به شدت شرایط انتشار را دچار آسیب های بزرگی کرد.

به همین خاطر از امروز روزنامه بانی فیلم با قیمت جدید دوهزار تومان در اختیار شماست تا با این افزایش قیمت بتوانیم بخشی از هزینه های انتشار را جبران نماییم.

همچنان دلگرم به اعتماد شما و راهنمایی تان هستیم.

(بازدید: 162)

اشتراک گذاری در:

نظرات 1
  1. ضمن خسته نباشید به تمام قلم زنان تنها روزنامه سینمایی بانی فیلم‌که بحق بی هیچ چشمداشتی میکوشند تا نظر وسلیقه های
    اهالی فرهنگ وهنر وبعضا مسئولین فرهنگی راتامین نمایند ابتدا به شهامت مدیر مسئول روزنامه باید بالید که مطالب ودست نوشته های ارسالی را بدون سانسورمنتشرمیکند وبقول معروف پای همه مسئولیت آن ایستاده ومیایستد.واقعا ضمن تبریک به تک تک این عزیزان زحمتکش ازخدای احد وواحد طول عمر با عزت همراه باسلامتی خواهانم.خیلی جالبه که هرروز صبح که از خواب بیدارمیشوی واحتمال برای خرید مایحتاج به مغازها میروی قیمت فرضا تخم مرغ درصدی افزایش یافته بدون اینکه بنزین گران شده باشد! وجالب تر اینکه ازاولی مغازه تا دهمین مغازه همان شانه تخم مرغ به تعداد مغازه ها درصدی ازاولین مغازه گرانتر وگرانتر بفروش میرسد ! واین یعنی بیرحمی بازاریان وبی توجهی دولت نسبت به گران فروشی بی حساب کتاب ..اینجاست که وقتی مطلب جناب داوودی مدیر مسئول بانی فیلم را میخوانی که بعد ازده سال باحس عرق پیشانی با دودوتاکردن تفکر خود افزودن هزار تومان راچگونه اعلام میکند ،میبایست عرق شرم بصورت‌ کسبه بیرحم بنشیند چرا که مردم هرروز با تورم بی رویه دست وپنجه نرم میکنند.بهر صورت جواب نثرقشنگ چنین مطلب از دل برآمده ای این است که دولت توجه ویژه ای به ناشرین بخش خصوصی بالاخص رسانه های فرهنگی همچون بانی فیلم‌ داشته باشد. یاحق

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
24 − 20 =