پایان همکاری سیامک انصاری با «دورهمی»

جدایی سیامک از مهران!

شنیده می شود سیامک انصاری در فصل جدید «دورهمی» با مهران مدیری همکاری نخواهد داشت.
به گزارش بانی فیلم، سیامک انصاری پس از سالها همکاری با مهران مدیری قرار نیست با مهران مدیری در فصل جدید «دورهمی» همکاری داشته باشد. با توجه به اینکه سیامک انصاری این روزها جزو بازیگران طراز اول در سینما به شمار می رود و یکی از مهره های فعال و تا حدودی بفروش سینما محسوب می شود تصمیم ندارد با مهران مدیری برای «دورهمی» همکاری داشته باشد. اگر چه این گمانه زنی ممکن است در خصوص این دو یار غار در حد شایعه بماند اما منطقی است که سیامک انصاری نخواهد بازیگر آیتم های طنز یک برنامه ترکیبی حتی در حد و اندازه های «دورهمی» باشد. اگر چه کار در کنار مهران مدیری برای هر بازیگری یک اتفاق خوب حرفه ای محسوب می شود و سیامک انصاری هم در این سالها با علاقه در کنار مدیری بوده است. اما باید دید که سیامک انصارری با مراقبت بیشتر این روزها انتخاب می کند و سینمایی تر فکر می کند یا نه مصمم است مثل قبل در کنار مدیری باشد. شنیده می شود سروش جمشیدی تنها بازیگری است که در سری جدید «دورهمی» حضور خواهد داشت. مه‌لقا باقری و سیامک انصاری در سری جدید حضور ندارند.
تولید فصل جدید «دورهمی» از این هفته آغاز می‌شود و پس از ضبط چندین قسمت، روانه آنتن خواهد شد. از تغییرات اساسی «دورهمی» در سری جدید، تغییر دکور و لوکیشن این مجموعه است.
فصل سوم «دورهمی» برای پخش در نوروز ۹۶ تدارک دیده شده بود و برغم انتشار خبرهایی درباره‌ی منتفی شدن ساخت سری چهارم، مسوولان صداوسیما با مهران مدیری برای ساخت سری جدید به توافق رسیدند.


بازدید : 1

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *