جورج کلونی از سخنرانی مریل استریپ حمایت کرد

بازیگر محبوب هالیوودی که در رخدادی مخصوص یک فیلم مستند درباره داوطلبان خیرخواه در سوریه صحبت می کرد، گفت ایالات متحده «کمی بدشانس» است که ترامپ را به عنوان رییس جمهور منتخب خود دارد.

به گزارش بانی فیلم به نقل از گاردین، جورج کلونی از انتقاد شدید مریل استریپ از دونالد ترامپ در مراسم گلدن گلوب حمایت کرد.

بعد از اینکه استریپ از سخنرانی دریافت جایزه خود به عنوان پلتفورمی برای محکوم کردن ترامپ به خاطر اینکه او مدتی پیش یک خبرنگار معلول را مسخره کرده بود، استفاده کرد و او را متهم به گسترش نفرت و خشونت کرد، ترامپ هم به سرعت به توییتر رفت و از استریپ بد گفت.

ترامپ نوشت: «مریل استریپ، بازیگری که بیش از حد بزرگ شده ، من را نمی شناسد اما دیشب در گلدن گلوب به من حمله کرد.»

جورج کلونی در پاسخ به ترامپ گفت: «ببینم مگه وظیفه تو هدایت کشور نیست؟ من به او رای ندادم، از او حمایت نمی کنم و فکر نمی کنم او انتخاب درستی باشد. در این لحظه از زندگی مان ما باید امیدوار باشیم که او همه چیز را نابود نمی کند. حقیقت این است که آدم باید امیدوار باشد او کارش را خوب انجام دهد چون اگر ایالات متحده شکست بخورد، اتفاق‌های واقعا بدی می افتند بنابراین باید امیدوار باشیم که او می تواند از پس مسئولیتش بربیاید.»

با این حال او اضافه کرد که «من نشانی از این نمی بینم.»

کلونی به این نکته اشاره کرد که پس از مجموعه‌ای از رییس جمهورهای خوب پیشین از جمله جفرسون، لینکلن، روزولت و کندی، آمریکا «کمی با بوش بدشانسی آورد» و اضافه کرد که «به نظرم ما هم الان کمی بدشانسی آورده ایم.»

کلونی در مراسمی برای یکی از فیلم های مستند جدید سرویس استریمینگ نت فلیکس یعنی «کلاه سفیدها» صحبت می کرد که داستان زندگی داوطلبان نجات جنگ زدگان در سوریه را به تصویر می کشد. این بازیگر اخیرا حقوق رسمی ساختن یک فیلم داستانی با اقتباس از این مستند را خریداری کرد، اما گفت این فیلم هنوز در مراحل اولیه به سر می برد.

کلونی گفت این فیلم به زبان عربی و با زیرنویس انگلیسی ساخته می‌شود و می خواهد «تا جایی که می شود مردم سوریه و استعدادهای سوریه» را در خود داشته باشد.

کلونی گفت جلب توجه عمومی نسبت به شجاعت کسانی مثل این داوطلبان یکی از راه های مثبت استفاده از شهرتش است و اضافه کرد: «تنها دلیلی که مردم شناخته شده باید در چنین چیزهایی نقش داشته باشند مربوط به موقع هایی می شود که هیچ کس چیزی درباره شان نمی داند.»

او در انتها گفت: «من نمی توانم سیاست ها را تغییر بدهم اما می توانم کاری کنم صدای بعضی چیزها بلندتر بشود. فیلمسازان آدم‌های شجاعی هستند، آن ها همان کسانی هستند که تمام کارها را انجام می‌دهند و قهرمان هستند. بنابراین اگر من بتوانم هر کمکی به آن ها بکنم که مردم با مسئله بیشتر آشنا بشوند، در آن صورت به نظرم استفاده خوبی از موقعیت یک سلبریتی کرده‌ام.»

 

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
8 + 16 =