جیمز گان نویسنده و کارگردان «محافظان کهکشان ۳»

در حالیکه فیلم «محافظان کهکشان: قسمت دوم» هنوز روی پرده های سینما نرفته، کمپانی مارول از همین حالا می خواهد جیمز گان برای نویسندگی و کارگردانی سومین قسمت این فیلم برگردد.
به گزارش بانی فیلم به نقل از ورایتی، گان این خبر را روز دوشنبه در صفحه فیس بوک خود و مدت کمی پیش از آنکه راهی تور رسانه ای «محافظان کهکشان: قسمت دوم» شود، اعلام کرد. او نوشت: «خب، بعد از ماه ها مذاکره و بحث، من پاسخ را می دانم. می توانم این پاسخ را برای نخستین مصاحبه کننده تصادفی که طی تور رسانه ای از من این را می پرسد حفظ کنم، اما به جایش می خواهم آن را با مهم ترین افراد دنیای محافظان به اشتراک بگذارم؛ شما، هواداران، که تا چنان حد خارق العاده ای در پنج سال گذشته حمایت گر و مشتاق بوده اید که به طور مداوم من را به اشک ریختن وا می دارد. پس، بله، من برای نوشتن و کارگردانی کردن قسمت سوم محافظان کهکشان برمی گردم.»
این مسئله تعجبی نداشت که این اعلانیه از طریق صفحه فیس بوک گان منتشر شد چون این نویسنده و کارگردان بسیار با هوادارانش فعل و انفعال دارد و همیشه مشغول توضیح دادن در مورد خطوط داستانی یا پاسخ دادن به سوال طرفداران از طریق رسانه های اجتماعی است.
کریس پرت، زویی سالدانا و دیوید باتیسا ستاره های اصلی «محافظان کهکشان» هستند و احتمالش بالاست که در فیلم بعدی هم نقش شان را تکرار کنند. کوین فایگی به نیابت از کمپانی مارول تهیه کننده فیلم است.
اشتیاق هواداران نسبت به «محافظان کهکشان» طی ماه های اخیر حتی بیشتر هم شدت گرفته چون نمایش های امتحانی فیلم امتیازهای خیلی خوبی دریافت کرده اند و انتظار می رود فروش آخر هفته اول فیلم چیزی حدود ۱۵۰ میلیون دلار باشد.
نخستین قسمت از مجموعه فیلم های «محافظان کهکشان» پروژه ای بسیار موفق و پرفروش برای مارول بود و توانست ۷۷۳ میلیون دلار در باکس آفیس جهانی به دست بیاورد که ۳۳۳ میلیون دلار آن متعلق به بازار داخلی آمریکای شمالی بود. قسمت دوم این فیلم روز پنجم ماه مه اکران می شود.

(بازدید: 51)

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
25 − 19 =