صدیقه کیانفر در گفت و گو با بانی فیلم:

دعا کنید زودتر سلامتی ام را بدست بیاورم

صدیقه کیانفر بازیگر پیشکسوت تلویزیون و رادیو به دلیل خونریزی معده به بیمارستان رفت.
وی در گفت وگو با بانی فیلم، درباره حال جسمانی اش بیان کرد: من از روز چهارشنبه هفته گذشته معده ام خونریزی کرد و وقتی با پسرم تلفنی در این باره صحبت کردم، اصرار کرد که به بیمارستان بروم. به محض اینکه به بیمارستان رفتم، دکتر تشخیص داد که باید بستری شوم. اما خوشبختانه الان بهترم و امروز عصر قرار است که مرخص شوم.
وی همچنین درباره علت بیماری اش گفت: همان ابتدا دکتر از من پرسید که قرص های مسکن مصرف می کنم یا نه؟ من هم که زیاد از قرص های مسکن استفاده می کنم. به همین دلیل معده ام خونریزی کرده است.
وی در پاسخ به این سوال که از روز چهارشنبه از دوستان هنرمند کسی به عیادت وی آمده است یا خیر توضیح داد: من قرار بود با ایوب آقاخانی و آشا محرابی این هفته در رادیو نمایش کار کنم که تماس گرفتم و درباره بیماری گفتم. یک سری دوستان هم در فضای مجازی متوجه شدند که من بیمارم. با این حال هیچ کدام از دوستان و همکاران سراغی از من نگرفته است. فقط دوستان خبرنگار هستند که حال من را می پرسند.
وی در پایان نیز در حالی که می گریست، گفت: ممنونم از همه کسانی که جویای حال من هستند و از طرق مختلف سراغم را می گیرند. امیدوارم با دعاهای شما دوستان سلامتی ام را بدست بیاورم.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
18 + 25 =