دفاع نوید محمدزاده از هجمه ها علیه ساعد سهیلی

نوید محمدزاده در مقابل از هجمه های ایجاد شده علیه ساعد سهیلی از سوی برخی معترضان به بازی او در فیلم «اتاق تاریک» دفاع کرد.

به گزارش بانی فیلم، نوید محمدزاده با انتشار پستی در اینستاگرام خود نسبت به برخی انتقادات وارد شده به لهجه کردی ساعد سهیلی در فیلم «اتاق تاریک» از آثار حاضر در جشنواره فیلم فجر امسال واکنش نشان داد.

این در شرایط است که برخی از کاربران ایلامی فضای مجازی با مراجعه به صفحه اینستاگرام ساعد سهیلی با جملات رکیک و نامناسب به تاختند.

محمدزاده در همین باره با انتشار پستی در اینستاگرام نوشت:«فیلم شریف و دغدغه مند #اتاق_تاریک را دیدم.من فرزند #ایلام، بچه #کورد از ساعد سهیلی عزیز تشکر می کنم که با وجود اینکه کورد نیست انقدر دوست داشتنی و با احترام نقش یه کورد ایلام رو بازی کرد.

فیلمی که اتفاقا‌ً خیلی به مردم منطقه ام احترام گذاشته.

پ ن : از همشهری های عزیزم می خوام فیلمو ببینن بعد در مورد فیلم قضاوت بشه،این همه زحمت برای ساخته شدن یه فیلمو صرفاً به خاطر شنیده های به غلط درباره موضوع فیلم،رو به باد ندن.ارادت.

هه ر بژی کورد»

پس از انتشار این پست ساعد سهیلی نیز تصویری دو نفره از خودش و محمدزاده را در اینستاگرام قرار داد و نوشت:«نوید عزیز سلام . ممنونم که از فیلم اتاق تاریک حمایت کردی…اما بگذار بى پرده و صریح بگویم …تو به دلایل بسیارى در قلب من جا گرفته اى… که مهم ترین آن کورد بودن توست.همه جای ایران سرای من است ❤».

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *