علیرضا برازنده مدیر فیلمبرداری فیلم جدید ابراهیم ابراهیمیان

«دو طبقه رو پیلوت» اواسط آذرماه مقابل دوربین

فیلم سینمایی «دو طبقه رو پیلوت» با انتخاب کامل بازیگران و عوامل پشت دوربین، اواسط آذرماه مقابل دوربین می رود.
به گزارش بانی فیلم، «دو طبقه رو پیلوت» جدیدترین فیلم سینمایی ابراهیم ابراهیمیان هم اکنون در آخرین مراحل پیش تولید قرار دارد و براساس برنامه ریزی های انجام گرفته، با انتخاب کامل بازیگران و عوامل پشت دوربین اواسط آذرماه مقابل دوربین می رود.
پس از قطعی شدن حضور الناز شاکردوست، هادی حجازی فر و جواد عزتی در این فیلم، گروه این روزها مشغول رایزنی با یک بازیگر مطرح دیگر هستند.
فیلمبرداری به طور کامل در تهران انجام می شود و اکثر لوکیشن ها نیز تقریباً انتخاب شده است.
از میان عوامل پشت دوربین این فیلم نیز تاکنون حضور علیرضا برازنده به عنوان مدیر فیلمبرداری، مهدی موسوی طراح صحنه و لباس، عباس عباسی طراح گریم و وحید مقدسی به عنوان صدابردار قطعی شده است.
«دو طبقه رو پیلوت» با فیلمنامه ای از ابراهیم ابراهیمیان فضایی گروتسک گونه دارد. به گفته این کارگردان، این فیلم فضایی متفاوت نسبت به سایر آثار پیشین وی دارد و با داستانی پیچیده، اتفاقات مختلفی را در طول فیلم روایت می کند.
کیومرث پوراحمد تهیه کنندگی این فیلم سینمایی را برعهده گرفته است.
با توجه به مدت زمانی که تا برگزاری جشنواره سی و ششم فیلم فجر باقی مانده، بعید است «دو طبقه رو پیلوت» برای حضور در این فستیوال آماده نمایش شود.
ابراهیمیان پیش از این کارگردانی فیلم‌های سینمایی «ارسال آگهى تسلیت براى روزنامه» و «عادت نمی‌کنیم» را برعهده داشته و «دو طبقه رو پیلوت» سومین تجربه کارگردانی وی محسوب می شود. وی پیش از این قصد داشت فیلم سینمایی «آبان» را با فیلمنامه ای از خودش و علی حسینی مقابل دوربین ببرد. «آبان» اولین فیلم از سه گانه «پاییز» (مهر، آبان و آذر) است که در نهایت شرایط تولیدش مهیا نشد.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *