رضا کیانیان به «زندگی از نو» پیوست

تصویربرداری مجموعه «زندگی از نو» به کارگردانی علی محمد قاسمی همچنان در شمال پی گیری می شود.

به گزارش بانی فیلم، رضا کیانیان تازه ترین بازیگری است که به جمع بازیگران این مجموعه اضافه شده و مقابل دوربین رفته است.

این در حالی است که سریال مدتی است در لوکیشنی در استان گیلان کلید خورده است و اغلب بازیگران اصلی مقابل دوربین رفته اند. البته قرار است که بازیگران دیگری نیز به کار اضافه شوند.

سریال «زندگی از نو» به کارگردانی علی محمد قاسمی و تهیه کنندگی مهدی شفیعی برای شبکه ۵ تولید خواهد شد.

این مجموعه در ۳۰ قسمت در حال تولید است که به تازگی رضا کیانیان به گروه اضافه شده است و در شمال مقابل دوربین رفته است. طبق گفته تهیه کننده تصویربرداری این مجموعه در شمال انجام می شود.

«زندگی از نو» داستان زوج جوانی است که به شمال می روند و کمپ گردشگری ایجاد می کنند. این مجموعه به مولفه هایی چون محیط زیست و اقتصاد می پردازد.

عوامل اصلی این مجموعه عبارت است از: نویسندگان: آزیتا رصافی، لیلا نادری و مرضیه خدوی، کارگردان: علی محمد قاسمی، تهیه کننده: مهدی شفیعی، مدیر تولید: آندرانیک خچومیان، دستیار اول کارگردان و برنامه ریز: مهرداد یزدانی، طراح گریم: علیرضا خورشید، طراح صحنه و لباس: هومن معصومی، منشی صحنه: آرزو ابراهیمی، مدیر تصویربرداری: محمد رسولی، صدابردار: حسین بشاش و علی دادگری

بازیگران:خیام وقار کاشانی، ژیلا آل رشاد، مینا جعفرزاده، کمند امیرسلیمانی، مجید پتکی، حدیث نیک رو، اکبر معززی، علی انصاریان، پیام احمدی نیا، حسن رستمانی و رضا کیانیان.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
7 + 23 =