هادي مرزبان:

ریتم مناسب «مفیستو»، مهم‌ترین عامل همراهی تماشاگر با این نمایش است

هادی مرزبان با اشاره به حفظ ریتم اجرا به‌عنوان نخستین عامل همراهی مخاطب با یک اثر نمایشی گفت: حفظ این عنصر نمایانگر تسلط کارگردان بر اجرا و مهم‌ترین عامل همراهی تماشاگر با «مفیستو» است.

به گزارش روابط عمومی نمایش «مفیستو»، هادی مرزبان که مهمان ویژه در اجرای هنرمندان نمایش «مفیستو» بود، درباره این اثر نمایشی گفت: با آگاهی از دیدن یک نمایش سه‌ساعته وارد سالن مولوی شدم و تصور می‌کردم زمان طولانی اثر، باعث قطع ارتباط مخاطب با آن شود، اما خوشبختانه «مفیستو» از ریتم بسیار خوبی برخوردار بود و نگرانی‌ام از این بابت را برطرف کرد.

وی با اشاره به حفظ ریتم اجرا به‌عنوان نخستین عامل همراهی مخاطب با یک اثر نمایشی گفت: حفظ این عنصر نمایانگر، تسلط کارگردان بر اجرا است و نشان می‌دهد که مسعود دلخواه، اشراف خوبی بر کار خود دارد.

مرزبان که تحت تاثیر بازی خوب بازیگران مفیستو قرار گرفته بود: بازیگران این نمایش را فارغ‌التحصیلان جوان تئاتر تشکیل می‌دهند و من شاهد ارائه بازی‌های فوق‌العاده توسط آنان بودم و تماشای این بازی های درخشان را به دوستان و همکاران خود توصیه می کنم.

این کارگردان پیشکسوت افزود: به اعتقاد من حمایت دکتر دلخواه و مجموعه تئاتر مولوی از دانشجویان و جوانان فارغ‌التحصیل تئاتر، اقدامی فوق‌العاده و قابل‌تقدیر است و امیدوارم این مسیر با یاری خداوند و بدون خستگی ادامه یابد و با اتکا بر نیروی جوان و مستعد به هدف خود برسد.

«مفیستو»، نوشته آرین منوشکین با ترجمه ناصر حسینی‌مهر، اثری به کارگردانی مسعود دلخواه است که ساعت ۱۹ هر شب در مرکز تئاتر مولوی روی صحنه می‌رود.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
6 + 11 =