روزهای پایانی اکران ساخته حمید نعمت ا...

«رگ خواب» چهار میلیاردی شد

فیلم سینمایی «رگ خواب» پس از ۵۴ روز نمایش به فروش چهار میلیارد تومانی رسیده است.
به گزارش بانی فیلم، فروش کل سینماهای تهران و شهرستان های فیلم سینمایی «رگ خواب» پس از ۵۴ روز نمایش از مرز چهار میلیارد تومان عبور کرد.
این فیلم در حال حاضر در تهران هشت و در شهرستان ها ۲۱ سینما در اختیار دارد و تا هفته آینده نیز نمایش آن ادامه خواهد یافت.
ساخته نعمت ا… چهارشنبه گذشته سینمای استقلال را به عنوان سینمای سرگروه در اختیار فیلم «فصل نرگس» نگار آذربایجانی قرار داد.
لیلا حاتمی، کورش تهامی، الهام کردا، لیلا موسوی، خسرو بامداد، اصغر پیران، بهزاد رحیم خانی، غزاله جزایری، بامداد نعمت ا…، شکوفه هاشمیان، نوشین تبریزی بازیگران «رگ خواب» هستند.
این فیلم مضمونی اجتماعی دارد و داستان زنی به نام مینا با بازی لیلا حاتمی را روایت می کند که بعد از جدایی از همسرش به دنبال شغل و محل اسکانی می گردد. وی در این مسیر با کامران مدیر رستورانی که در آن کار می کند آشنا می شود. کامران سرپناهی به او می دهد. از طرفی مینا تحت تاثیر حمایت ها و محبت های کامران به او دل می بازد، کامران نیز به مینا مشتاق و علاقمند است. روزها از پس هم می گذرد و عشق مینا به کامران کاسته نمی شود و اوج می گیرد، اما کامران دیگر قصد ادامه ندارد.. .
نعمت ا… خود تهیه کنندگی این فیلم را برعهده داشته است.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
23 + 23 =