«زیر پای مادر» عنوان جدید سریال ماه رمضان شبکه یک

بعد از «لبخند رخساره» و «دیباجی» سریال ماه رمضان شبکه یک به «زیر پای مادر» تغییر نام داد.

به گزارش بانی فیلم، مجموعه تلویزیونی«زیر پای مادر» به کارگردانی بهرنگ توفیقی،نویسندگی سعید نعمت ا… و تهیه کنندگی زینب تقوایی در شب های ماه مبارک رمضان از شبکه یک سیما به روی آنتن خواهد رفت.

سعید نعمت اله نویسنده سریال «لبخند رخساره» که بعدها به نام «دیباجی» و اخیراً به نام «زیر پای مادر» نام گرفته در گفت و گو با بانی فیلم گفت: ترجیح می دهم  بعد از پخش راجع به علت تغییر نام سریال صحبت کنم ولی این تغییر نظر من بوده و درباره آن بیشتر توضیح می دهم.

این مجموعه تلویزیونی در ۳۰ قسمت ۴۵ دقیقه ای از ششم خرداد و همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان هر شب ساعت ۲۲:۱۵ پخش خواهد شد. این سریال که پیشتر «لبخند رخساره» نام داشت و سپس به «دیباجی» تغییر نام داد در نهایت با نظر نویسنده به «زیر پای مادر» تغییر نام داده است. تهران، مشهد، نیشابور، قدمگاه، هشتگرد و بندر انزلی از لوکیشن های اصلی این سریال هستند. تاکنون ۲۰ قسمت از این سریال تدوین و آماده پخش شده و تدوین سایر قسمت ها هم در حال انجام است. بیش از نیمی از اتفاقات و داستان سریال در مشهد مقدس و حرم امام رضا(ع) رخ می دهد که همین مساله فضای معنوی زیر پای مادر را بالا برده است. کامبیز دیرباز، پریوش نظریه، بهناز جعفری، مهدی سلطانی، مجید واشقانی، آتیلا پسیانی، بهزاد فراهانی، حمیدرضا هدایتی، درسا بختیاری و علیرضا آرا از بازیگران اصلی مجموعه تلویزیونی زیر پای مادر هستند.

اشتراک گذاری در:

نظرات 2
  1. بدترین وبی خانواده ترین فیلم تاریخ ایران که تاحالا دیدم این فیلم بنیان خانواده را زیر سوال برده. قرقی بافیلم های ترکیه ای نداره شاید بتراز ان

  2. تو کل عمرم یبار نشستم بشینم سریال ایرانی رو دنبال کنم ک اونم متاسفانه از اعماق وجودم پشیمونم. کاش تو این مدت شبکه۴ و نگاه میکردم شرف داشت تا این سریال مضخرفشون. این دیگه چجور پایانی بود. اونوقت میگن چرا مردم میرن سراغ ماهواره. بخاطر یه سریال مضخرف و گند مث اینه. حیف اسم مقدس مادر و ک گذاشتن رو این سریال. پیشنهادم به کارگردان اینه ک از این به بعد اصلا تو فکر کارگردانی و فیلم ساختن نباشه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
22 + 26 =