اوايل اسفندماه سريال کليد مي خورد

سعید آقاخانی بازیگر جدید «پایتخت ۵»

سریال «پایتخت ۵» ویژه ماه رمضان سال ۹۶ تولید خواهد شد.

به گزارش بانی فیلم، فصل پنجم «پایتخت» با مشارکت سازمان فرهنگی هنری اوج اوایل اسفندماه (یکم تا ۱۵ اسفند) کلید خواهد خورد. الهام غفوری تهیه کننده سریال در این باره به بانی فیلم گفت: قرارداد اکثر بازیگران اصلی سریال بسته شده و سعید آقاخانی و بهرام افشاری نیز برای ایفای یکی از نقش های  اصلی سریال با قصه ای جدید به ما اضافه شده است. غفوری افزود: این روزها در حال اخذ مجوزهای تولید این سریال هستیم و با یک پیش تولید قوی به دنبال سرعت بخشیدن به روند تولید در زمان تصویربرداری هستیم.

تهیه کننده سریال «پایتخت» ادامه داد:: فصل پنجم «پایتخت» فضای خاص و متفاوتی نسبت به چند فصل قبلی دارد و بدیهی است کار ما در پیش تولید سخت تر از همیشه باشد. محسن تنابنده مشغول سیناپس اولیه و نگارش سریال است و بزودی عوامل پشت دوربین نیز مشخص و با عقد قرارداد به ما اضافه خواهند شد.

غفوری ادامه داد: در فصل جدید با همراهی و پشتیبانی سازمان فرهنگی- هنری اوج بر آن هستیم مجدداً سریال «پایتخت» را جذاب و مورد پسند مخاطب تولید کنیم. به هر حال این مجموعه در سالهای اخیر توقع بینندگان تلویزیون را بالا برده و بدیهی است که تیم تهیه و تولید، سیروس مقدم (کارگردان) و محسن تنابنده (طراح و نویسنده سریال) با وسواس و توجه ویژه ای روی جز به جز سریال به دنبال خلق یک سریال ماندگار دیگر برای تلویزیون باشیم.

الهام غفوری در پایان گفت: تمام بازیگران اصلی فصل های قبل به جز مهران احمدی (در نقش بهبود) با ما همراه هستند و بدیهی است با پیشرفت قصه چند بازیگر دیگر نیز به ما اضافه خواهند شد.

بازیگران سریال عبارتند از: محسن تنابنده، احمد مهرانفر، علیرضا خمسه، ریما رامین فر، نسرین نصرتی، هومن حاجی عبدالهی، محمدرضا علیمردانی، سارا فرقانی اصل، نیکا فرقانی اصل و… .

 

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
8 − 3 =