هومن بهمنش مدیر فیلمبرداری است

«سمفونی نهم» هنرمند در انتظار پروانه ساخت

پیش تولید فیلم سینمایی «سمفونی نهم» بزودی آغاز می شود.
به گزارش بانی فیلم، «سمفونی نهم» عنوان فیلم جدید محمدرضا هنرمند است که این کارگردان به تازگی برای دریافت پروانه ساخت آن به وزارت ارشاد درخواست داده است.
هنرمند درباره این فیلم و تعداد لوکیشن های آن به بانی فیلم گفت: «پیش تولید اولیه آغاز شده و منتظر دریافت پروانه ساخت هستیم تا به صورت جدی تری وارد فاز تولید شویم. فیلمبرداری به طور کامل در تهران و کویرهای اطراف کاشان انجام می شود و تاکنون برخی از لوکیشن ها نیز انتخاب شده است».
وی افزود: «از میان عوامل پشت دوربین تاکنون حضور هومن بهمنش به عنوان مدیر فیلمبرداری قطعی شده و سایر عوامل نیز تا یکی- دو هفته آینده انتخاب خواهند شد».
این کارگردان در پایان درباره حال و هوای فیلم جدید خود نیز گفت: ««سمفونی نهم» یک کمدی – فانتزی است و فیلمنامه آن را همراه با حامد افضلی به نگارش درآورده ام. در حال حاضر نسخه نهایی فیلمنامه بعد از چند بار بازنویسی آماده شده است».
اولین نمایش «سمفونی نهم» در جشنواره سی و ششم فیلم فجر خواهد بود.
آخرین ساخته هنرمند در سینما به فیلم «عزیزم من کوک نیستم» و به ۱۶ سال پیش برمی گردد که با بازی پرویز پرستویی، فاطمه معتمدآریا، محمد کاسبی، فرهاد آییش و زنده یاد مهدی فتحی در سال ۸۰ روی پرده سینماها رفت. وی در زمان دوری ۱۴ ساله خود از سینما مجموعه های «زیر تیغ» و «آشپزباشی» را برای تلویزیون مقابل دوربین برد.
این کارگردان همچنین طی یکی- دو سال اخیر درصدد ساخت فیلم های «خرمگس» و «خواهران نازنین» بود که در نهایت تولید هر دوی این فیلم ها منتفی شد.
«مومیایی ۳»، «مرد عوضی»، «دیدار»، «دزد عروسک ها»، «ردپایی بر شن»، «زنگ ها»، «گوکن» و «مرگ دیگری» دیگر فیلم های سینمایی این کارگردان محسوب می شوند.
زینب تقوایی تهیه کنندگی «سمفونی نهم» را برعهده گرفته است. وی پیش از این در تلویزیون تهیه کنندگی مجموعه های پرمخاطبی چون «دودکش»، «مدینه»، «پشت بام تهران» و «زیر پای مادر» را برعهده داشته است. وی نخستین فیلم سینمایی خود را تهیه می کند.
پیش از این در خبرها آمده بود که هنرمند قصد دارد سریالی با عنوان «الف ویژه» را با تهیه کنندگی تقوایی و نویسندگی حامد افضلی نیمه دوم امسال مقابل دوربین ببرد که مشخص نیست این فیلم ارتباطی با پروژه مذکور دارد.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
16 − 5 =