سه بازیگر «آبی مایل به صورتی» معرفی شدند

بهنام شرفی، محمد هادی عطایی و امین میری به «آبی مایل به صورتی» پیوستند.
به گزارش رسیده،«آبی مایل به صورتی» تازه‌ترین اثر ساناز بیان است که آذر ماه در تماشاخانه پالیز به روی صحنه می‌رود.
پیش‌تر حضور عاطفه رضوی،‌ نسیم ادبی،‌ گیتی قاسمی در این نمایش قطعی شده بود. همچنین حمیدرضا آذرنگ هم در بخش تصویری این نمایش حضور دارد.
«آبی مایل به صورتی» یک درام اجتماعی است که در ادامه تجربه‌های ساناز بیان به روی صحنه می‌رود.
«آبی مایل به صورتی» یک نمایش پژوهشی است که از سال ۹۲ و چهار سال در مرحله میدانی و کتابخانه‌ای در مرحله تحقیق و پژوهش بوده است. نگارش این نمایش در کنار یک تیم پژوهشی و با همراهی نسرین ریاحی پور (پژوهشگر جامعه‌شناس و انسان‌شناس) شروع شده است. ساناز بیان پیش از این نمایش موفق عامدانه، عاشقانه، قاتلانه را به روی صحنه برده بود که در دو نوبت در تماشاخانه اکو و تماشاخانه باران به روی صحنه رفت و با استقبال مخاطبان و منتقدان مواجه شد.
امین میری سال گذشته نمایش «شلتر» نوشته ساناز بیان را در تاتر شهر به روی صحنه برده بود. «شلتر» مستندی اجتماعی بود که روایتی از زندگی کارتن خواب‌ها را تصویر می‌کرد. هادی عطایی هم در آخرین حضور صحنه‌ای خود در نمایش «پچ‌پچه‌های پشت خط نبرد»‌ ایفای نقش کرده بود. «آناکارنیا»‌ هم آخرین نمایشی است که بهنام شرفی در آن حضور داشت.
ساناز بیان پیش‌تر نمایش هایی چون “خانه عروسک”و “خواب های خاموشی” را در تهران، بوسنی، سوئد، نروژ، اسپانیا، هلند، بلغارستان و …روی صحنه برده و برای نگارش نمایشنامه‌های “هتلی‌ها”و “عامدانه، عاشقانه، قاتلانه” نامزد و برنده جایزه نمایشنامه نویسی جشنواره فجر شده است.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *