کامران تفتی:

سینما و تلویزیون برایم فرقی ندارد!

بانی فیلم-کامران تفتی بازیگری که از سال ۷۶ تاکنون در فیلم ها و سریال های گوناگونی چون «ولایت عشق»، «خواب و بیدار»، «شمس العماره»، «زیر هشت»، «میکائیل»، «پایان نامه»، «رسوایی»، «گلوگاه» و… ایفای نقش کرده است.

وی در سال گذشته با حضور فعالی که در تلویزیون و سینما داشت، سال پر کاری را برای خود رقم زد. او این روزها علاوه بر فیلم سینمایی «هفت معکوس»، مشغول سریال «سر دلبران» به کارگردانی محمدحسین لطیفی شده است.

تفتی در گپ و گفتی که با بانی فیلم داشت، در خصوص آخرین فعالیت هایش در سال جدید، بیان کرد: این روزها سینمایی «هفت معکوس» به کارگردانی مهدی خسروی و تهیه کنندگی علی عطشانی که در آن بازی کرده ام، در بخش هنر و تجربه، اکران شده است. علاوه بر اینها امسال اتفاقی افتاد که خیلی خوشحالم کرد و آن معرفی من در برنامه «سین مثل سریال» به عنوان بازیگر برتر سال ۹۵ بود.

وی در پیرامون اتفاقی که برایش در «سین مثل سریال» رخ داده بود، گفت: فکر نمی کردم که لطف مردم در این حد شامل حال من باشد و تا بیکران از آنها سپاسگزار هستم چون این جایزه برایم خیلی ارزشمند بود. این اتفاق و لطف مردم ستودنی است و باعث شد تا بار مسوولیت سنگین تری روی شانه های من، بابت کارهایی که می کنم، قرار بگیرد. از این به بعد باید بیشتر حواسم به انتخاب هایی که می کنم و کارهایی که در آنها حاضر می شوم، باشد. این اتفاق حس خیلی لذتبخشی برای من بود، اینکه از نگاه مردم به عنوان بازیگر برتر سال ۹۵ انتخاب شدم. این برای من مایه مباهات بود و موجب شد تا بیشتر حس کنم کوچک مردم هستم و آنها من را نگاه می کنند، به همین دلیل باید کارهایی را انجام دهم که شایسته و بایسته مردمی باشم که همه سرمایه کشورم ایران هستند. امیدوارم بتوانم هر سال برای آنها بهترین باشم.

بازیگر «میکائیل» پیرامون حضورش در سینما و تلویزیون در سال جدید افزود: من تلاشم را می کنم، انشاا… امسال هم با ۲ یا ۳ سریال سوای کارهای سینمایی ام، در خدمت مردم هستم. من بازیگر هستم و تمام مدیوم ها برایم دوست داشتنی است، اما آن مدیومی که بیشتر به خواسته و انتخابم نزدیک باشد، قاعدتاً به آن سمت می روم، به همین جهت سینما و تلویزیون برایم فرقی ندارد و مهم کار خوبی است که مردم دوستش داشته باشند.

وی ادامه داد: اصولاً همیشه نوک پیکان انتخاب من نقشم است و بعد هم کارگردان، تهیه کننده و گروهی که با

آنها کار می کنم اهمیت دارند. تمام تلاشم را می کنم که انتخاب درستی داشته باشم و اشتباه نکنم.

کامران تفتی در آخر در خصوص فیلم «سر دلبران» یادآور شد: من فعلاً نمی توانم از آن چیزی بگویم و باید

منتظر ماند تا ببینم این کار به کجا می رسد.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
22 + 22 =