صدیقه کیانفر به «هایلایت» پیوست

صدیقه کیانفر بازیگر پیشکسوت سینما، تاتر و تلویزیون به گروه بازیگران «هایلایت» پیوست.
به گزارش رسیده،کیانفر که آخرین حضورش در صحنه تاتر سه سال پیش در نمایش «ماضی‌استمراری» به کارگردانی ندا هنگامی در سالن قشقایی بود،‌ فعالیت تاتری خود را از سال ۱۳۳۸ در پنجاه و هشت سال پیش آغاز کرده است. صدیقه کیانفر علاوه بر حضور در سینما و تلویزیون در نمایش‌های مختلفی از جمله، «دکتر استوکمان» به کارگردانی سعید سلطانپور (۵۰ سال پیش)، «آقای بوگندو»، «آریادکاپو»، «پدر»، «برگ ریزان»، «آدمک چوبی»، «منشی گیج » و … ایفای نقش کرده است.
نمایش «هایلایت» آذرماه در تماشاخانه باران به روی صحنه می‌رود.
پیش از این حضور فاطمه هاشمی و شراره درشتی در این نمایش قطعی شده بود. همچنین سوسن پرور در مقام نویسنده و کارگردان در «هایلایت» به ایفای نقش می‌پردازد.
سوسن پرور در این نمایش با نگاهی آسیب‌شناسانه و با رویکردی کاملا طنازانه به از بین رفتن مفهوم خانواده می‌پردازد. «هایلایت» روایت زندگی زناشویی چند زن در یک آرایشگاه است و این سوال را مطرح می کند که چرا زندگی‌های متاهلی در حال حاضر چندان موفق نیستند؟ چرا میانه راه عشق فراموش می‌شود، آن‌ها که عاشق هم بودند به هم عادت می کنند و یا اینکه زندگی‌شان شامل روزمرگی می شود و گذر زمان باعث می‌شود خوبی‌های یکدیگر را فراموش کنند و فقط ایرادهای یکدیگر را ببینند .
«هایلایت» را ریحانه حسن‌زاده و سوسن پرور نوشته‌اند و از آخر آبان ماه در تماشاخانه باران به روی صحنه می‌رود.
سوسن پرور بازیگر تاتر،‌ سینما و تلویزیون پیش از این با نمایش «پالت» به کارگردانی محمد حاتمی به روی صحنه رفته بود. پرور نمایش‌های «توالت»، «شوک»، «اشتب با ه گرد تنها» و …. را کارگردانی کرده است.
دیگر عوامل این نمایش عبارتند از:
دستیار کارگردان و برنامه‌ریز: شمیس پورشاهرضایی
منشی صحنه: تینا تمدنی
مدیر تولید: سمیه شوقی
طراح صحنه: امیرحسین اکبرزاده، رضا درویش
طراح لباس: آرزو ذوالفقاری
دستیار لباس: تارا پورشاهرضایی
طراح و مجری گریم: نازنین بابایی
آهنگساز: مهران میرمیری
طراح گرافیک، پوستر و بروشور: بابک آب برین
عکاس: کوروش برزی، بابک آب‌برین
مدیر فرهنگی و مشاور رسانه: مریم نراقی.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *