طرح اتهام‌های تازه جنسی علیه داستین هافمن!

 

در ادامه موج آزارهای جنسی درهالیوود، دو زن ادعا کرده‌اند از داستین هافمن آزار جنسی دیده‌اند. دوست فرزند هافمن نیز ادعا کرده وقتی نوجوان بوده هافمن تن عریان خود را به او نشان داده است. وی این اتهام‌ها را تکذیب کرده است.

به گزترش بی بی سی،کوری توماس، نمایش‌نامه‌نویس، که دوست دوران دبیرستان دختر هنرپیشه مشهور هالیوود داستین هافمن بوده، روز ۱۴ دسامبر ۲۰۱۷ ( ۲۴ آذر۹۶) ادعا کرده است در اتاق هتلی در منهتن، هافمن بدن برهنه‌اش را به او نشان داده است. کوری در آن زمان ۱۶ سال داشته و به گفته او بعد از گردشی که با خانواده هافمن در روز یکشنبه داشته، این ماجرا اتفاق افتاده است.

یک هفته پیش، ۸ دسامبر نیز رسوایی جنسی دیگری در رابطه با این غول بازیگری هالیوود خبرساز شد. کاترین روستر، همبازی داستین هافمن، در فیلم «مرگ یک فروشنده» به کارگردانی فولکر شلوندورف که در دهه ۱۹۸۰ میلادی اکران شد، او را به سوءاستفاده جنسی متهم کرد اما شلوندورف، دوست هافمن و کارگردان این فیلم اتهام علیه هنرپیشه نامی هالیوود را رد کرد.

آنا گراهام هانتر زن دیگری است که بدرفتاری جنسی هافمن علیه خود را گزارش کرده است. هانتر ادعا کرده که وقتی دستیار تولید مرگ یک فروشنده بوده و در حالی که ۱۷ سال داشته است از سوی هافمن مورد آزار جنسی قرار گرفته است.

در پی آن داستین هافمن، پیامی عذرخواهانه منتشر کرد و اظهار داشت که احترام بسیاری برای زنان قائل است و از اینکه ممکن است کاری کرده باشد که این خانم‌‌ها را در موقعیت ناخوشایندی قرارداده باشد، احساس خیلی بدی دارد.

هافمن به اتهام‌های تازه شخصا پاسخ نداده است ولی نمایندگان قانونی او درنامه‌ای به مجله سرگرم‌کننده Variety اتهام‌های جدید را کذب و ترور شخصیت دانسته‌اند.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *