در مراسم رونمایی از تصویر بازیگر نقش شهید مطهری در سریال محمد رضا ورزی مطرح شد:

علی مطهری:گریم بازیگر «معمای شاه» 90 درصد شبیه شهید مطهری است

 به گزارش«بانی فیلم»، عصر امروز مراسم رونمایی از گریم و تصویر بازیگر نقش شهید مرتضی مطهری در سریال تاریخی «معمای شاه» با حضور محمد رضا ورزی نویسنده و کارگردان و علی لدنی تهیه کننده سریال،رسول توکلی بازیگر نقش شهید مطهری در مجموعه و  علی مطهری پسر آن شهید و خانواده وی در خانه موزه شهید مطهری واقع در خیابان دولت برگزار شد.

علی مطهری در رونمایی از تصویر این بازیگر،گریم او را شبیه پدرش دانست و گفت:برای این کار بسیار زحمت کشیدید و در مجموع خوب و شباهت قابل قبول است.به نظر من این گریم تا 90 درصد شبیه شهید مطهری است،هرچند شباهت هیچ وقت در این گونه موارد صد در صد نخواهد بود.

ورزی نیز در صحبتهایی کوتاه اظهار امیدواری کرد این سریال مورد توجه مردم واقع شود و افزود:یکی از چهره های مطرحی که در این سریال به ایشان می پردازیم،شهید مطهری است و مناسب دیدیم در آستانه فرار رسیدن سالگرد شهادت ایشان این مراسم را برگزار کنیم.او گفت:این سریال نیمه تابستان امسال جمعه شبها روی آنتن شبکه یک خواهد رفت.

سریال تاریخی «معمای شاه» به نویسندگی و کارگردانی محمد رضا ورزی و تهیه کنندگی علی لدنی برای پخش از شبکه اول سیما تولید می شود و به زندگی محمدرضا پهلوی می پردازد.

متن کامل این خبر را شنبه در روزنامه بانی فیلم خواهید خواند.

 

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
22 − 3 =