پویا امینی به جمع بازیگران سریال پیوست

فاز دوم «پاهای بیقرار» در سکوت خبری کلید خورد

تصویربرداری زمان حال سریال «پاهای بیقرار» به کارگردانی منوچهر هادی حدود ۲۰ روز پیش در سکوت خبری آغاز شد.
ایرج محمدی تهیه کننده سریال در گفت و گو با بانی فیلم در این خصوص عنوان کرد: بعد از تصویربرداری زمان گذشته سریال، بچه ها به دلیل کار سختی که داشتند، مدتی استراحت کردند و لوکیشن ها هم برای تصویربرداری آماده شد و حدود ۲۰ روز است که فاز دوم کلید خورده است.
وی همچنین افزود: تصویربرداری در لوکیشن دفتر افسانه با بازی پانته آبهرام در خیابان فرشته کلید خورد که تا به امروز پانته آبهرام، مسعود دلخواه، پویا امینی، سامان صفاری، مانیا سالاری و شاهرخ استخری مقابل دوربین رفته اند که پویا امینی به تازگی به جمع بازیگران اضافه شده است.
وی ادامه داد: بعد از آن داخلی های شرکت را می گیریم و بعد منزل افسانه و به زودی هم مسعود رایگان مقابل دوربین خواهد رفت.
«پاهای بیقرار» در سه فصل زمان حال و گذشته تولید خواهد شد. فصل اول و سوم زمان حال و فصل دوم را زمان گذشته شامل می‌شوند که البته در نسخه نهایی و تدوین شده مخاطب با سریالی ۶۰ قسمتی مواجه خواهد شد که تلفیقی از این سه فصل هستند.
فصل دوم از سال ۵۷ تا ۶۴ را به تصویر می‌کشد. بخش‌های گذشته در شهرک غزالی تصویربرداری می‌شود. یکی از استان‌های جنوبی، مناطق جنگی و لوکیشن‌هایی که دارای بافت سنتی هستند هم از دیگر لوکیشن‌های این سریال است.
مسعود رایگان، پانته آ بهرام، حمید گودرزی، مهرانه مهین ترابی، شاهرخ استخری، آرش مجیدی، مهدی صبایی، لیندا کیانی،افسانه ناصری، سمیرا حسن پور بازیگران اصلی سریال «پاهای بیقرار» هستند.
«پاهای بیقرار» ملودرامی خانوادگی است که به قلم مهدی محمدنژادیان و بابک کایدان برای شبکه پنج سیما تولید خواهد شد. این سریال داستان رویارویی دو خانواده را نشان می‌دهد و قربانیانش فرزندان آن خانواده‌ها هستند. آدمهای این قصه زندگی محلی و همسایگی کنار هم داشتند و دارند و بحث مبارزه با اعتیاد و فساد اقتصادی هم از رگه‌های داستان این سریال است.

اشتراک گذاری در:

نظرات 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
25 − 8 =