کایل مک‌لاکلن نامزد بخش آثار تلویزیونی گلدن گلوب عنوان کرد:

فصل جدید «تویین پیکس» بیشتر یک فیلم است

 

کایل مک‌لاکلن وقتی در سال ۱۹۹۱ برنده جایزه گلدن گلوب شد، نامزدی‌اش را برای مجموعه تلویزیونی «تویین پیکس» (دیوید لینچ) در نقش مأمور دِیل کوپر کسب کرده بود. حالا در سال ۲۰۱۸ هم وقتی او در هفتادوپنجمین مراسم سالانه گلدن گلوب حاضر شود، دوباره برای همین نقش و مجموعه نامزد شده است.

هنروتجربه به نقل از ایندی وایر نوشت: وقتی مجموعه «تویین پیکس» در سال ۱۹۹۰ از ای‌بی‌سی پخش شد، کسی در این باره بحثی نداشت که با چیزی جز یک مجموعه تلویزیونی سروکار دارد. اما خیلی‌ها دنباله‌ آن با نام فرعی «بازگشت» را بیش‌تر یک فیلم سینمایی بلند و طولانی قلمداد می‌کنند تا فصلی از یک مجموعه‌ تلویزیونی؛ که مک‌لاکلن هم یکی از این افراد است.

او در گفت‌وگویی با «ایندی‌وایر» پس از اعلام نامزدهای گلدن گلوب گفت: « دوست دارم این مجموعه را یک فیلم بدانم فقط به این خاطر که به عنوان یک داستان نوشته شد. همه‌ ما تشویق شدیم که به هر بخش از آن نه به عنوان قسمتی جداگانه که به عنوان یک ساعت از یک اثر سینمایی نگاه کنیم. در فیلم‌نامه هم هیچ تمهید رایج سریال‌نویسی به کار نرفت و ساختاری سینمایی دنبال شد تا یک تجربه سینمایی هجده ساعته شکل بگیرد. به همین دلیل فکر می‌کنم فصل جدید تویین پیکس بیشتر یک فیلم است.»

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *