«قاشق قاشق آب» خوانده می‌شود

نمایشنامه «قاشق قاشق آب» نوشته کیارا الگریا هادس به کارگردانی منصور نصیری خوانده می‌شود.

 به گزارش رسیده، جلسه نمایشنامه‌خوانی «قاشق قاشق آب» نوشته کیارا الگریا هادس به کارگردانی منصور نصیری به مناسبت هفته نمایشنامه‌خوانی افراز ۲۵ دی ماه ساعت ۱۸ در تماشاخانه استاد جمشید مشایخی برگزار خواهد شد.

نمایشنامه «قاشق قاشق آب» که برنده جایزه پولیترز سال ۲۰‍۱۲ بوده است با همکاری گروه هنرجویان سمندریان و همراهی مرکز آفرینش‌های هنری تئاتر مان برای حمایت از کمپ‌های ترک اعتیاد خوانده می‌شود.

این نمایشنامه جالب یک سه گانه است که شخصیت مهم و اصلی آن الیوت ارتز است. این شخصیت سربازی بوده است که در سال ۲۰۰۲ به عراق می رود و در آنجا زخمی می‌شود. نمایشنامه دوم تمرکزش روی زندگی شخصی این فرد در شهر فیلادلفیا بعد از برگشتن به آمریکا است. بخش سوم نمایشنامه نیز که «شادترین آهنگ آخر از همه اجرا می شود»، نام دارد هنوز چاپ نشده است. نمایشنامه «قاشق قاشق آب» بخش دوم این اثر است که می تواند در خصوص چگونگی پرداختن به متن توسط نمایشنامه‌نویسان مفید باشد. این اثر شیوه پرداخت نمایشنامه را آموزش می‌دهد و این از نکات و ویژگی‌های مثبت و ممتاز این متن به شمار می‌رود.

سعید مردی، محمد مسگری، تیام منیری، سوده ازقندی، رعنا روشنک، صالح لواسانی، منصور نصیری نقش‌خوانی این اثر را برعهده دارند.

تماشاخانه استاد مشایخی در خیابان انقلاب، ضلع شمال غرب چهارراه ولیعصر، جنب داروخانه، پلاک ۱۴۷۸ واقع شده است.

(بازدید: 55)

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
20 + 20 =