در گفت و گو با بانی فیلم:

مهتاب نصیرپور:۱۰ سال است ترجیح دادم با تلویزیون کار نکنم

مهتاب نصیرپور بازیگر سریال هایی چون نیمکت، توی گوش سالمم زمزمه کن و خودرو تهران ۱۱ سالهاست که در هیچ مجموعه تلویزیونی حضور نداشته است.

وی در گفت و گو با بانی فیلم در این باره عنوان کرد: ۱۰ سالی است که با تلویزیون ترجیح دادم کاری نداشته باشم و در هیچ کاری حضور نداشته باشم و از نظرم این رسانه اصلا رسانه مردمی نیست و ایده و طرز تفکر همه مردم ایران را نشان نمی دهد و در خدمت بخشی از مردم ایران است.
وی که امسال با فیلم «سرو زیر آب» در جشنواره فیلم فجر حضور داشت، در این باره نیز افزود: درباره اینکه چطور به زبان زرتشتی در فیلم «سرو زیرآب» رسیده است، گفت: دوست دارم حتما واکنش هموطنان زرتشتی خودم را در خصوص این فیلم ببینم. این اصرار کارگردان بود که به نظرم درست بود. وقتی به لرستان می رویم، گویش لرستانی می بینیم که بخشی از هویت و فرهنگ ماست و معمولا باید با زبان همان خطه با آن ها ارتباط برقرار کنیم. اگر جنگی صورت گرفته و یک کشور با تمامیت خود دفاع کرده خیلی زیباست و زبان زرتشتی بخشی از هویت و فرهنگ ماست. این اصرار کارگردان بود و جلسات متعددی با دوستان زرتشتی داشتیم و یکماه قبل دوستان زرتشتی ما گویش زرتشتی را برای ما فرستادند و ما باید گوش می کردیم. خوشبختانه یک سکانس بیشتر نبود و نیاز به تمرین زیادی نداشت.
نصیرپور در پاسخ به اینکه چرا کمتر با سینما کار می کنید، نیز گفت: حقیقت این است که من چندان پیشنهاد سینمایی نداشتم و از بین پیشنهادها ترجیح می دهم فیلمنامه هایی که دوست دارم را انتخاب کنم و فکر می کنم می توانم در آن مفید باشم.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *