نامزدهای دریافت جایزه جشنواره ایران من معرفی شدند

دبیر جشنواره «ایران من» گفت:۱۳۷ نامزد دریافت جایزه در بخش های مختلف جشنواره فرهنگی هنری مردم و رادیو معرفی شدند که چند نفر آنها در بیش ازیک بخش نامزد دریافت جایزه هستند.

به گزارش رسیده، «ایران من» حمیدرضا افتخاری دبیر جشنواره فرهنگی هنری «ایران من» با اعلام این خبر گفت: جمعا ۹۷ نفر نامزد دریافت جایزه هستند که ۳۵ نفر ازنامزدها  از شهر  تهران بودند و  بعد از تهران ، اصفهان و کاشان بالاترین آمار نامزد  را داشتند.

افتخاری با بیان اینکه استقبال خوبی از جشنواره فرهنگی هنری «مردم و رادیو »شده گفت: نامزدها از ۳۴ شهر هستند و ۳۱ نفر از نامزدها ی این جشنواره  دارای مدرک دکترا و کارشناسی ارشد هستند.

دبیر جشنواره فرهنگی هنری «ایران من» با بیان اینکه در بخش «کاریکاتور» هیات داوران هیچ اثری را شایسته دریافت جایزه ندانست تصریح کرد: در هربخش افراد« برگزیده» و« منتخب» معرفی می شوند و ۳۱ جایزه  به نامزدهای جشنواره ایران من تعلق می گیرد.

وی گفت: در بخش« پادکست» تهیه کننده ،گوینده و نویسنده در بخش موسیقی خواننده و آهنگساز همچنین در بخش طنز تهیه کننده و مجری انتخاب می شود.

افتخاری با بیان اینکه به همه نامزدهای دریافت جایزه لوح سپاس و گواهی شرکت در جشنواره ایران من تعلق می گیرد خاطر نشان کرد: با وجودی که شرکت در مراسم  اختتامیه جشنواره فرهنگی هنری مردم و رادیو برای عموم آزاد است ولی کاندیداها برای شرکت در مراسم اختتامیه از اول آذر ماه فرصت دارند  تا در سایت ،حضور خود را اعلام کنند  تا جایشان محفوظ باشد.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *