نظر جورج کلونی درباره اتهامات جنسی تهیه‌کننده هالیوودی

جورج کلونی گفت:۲۰ سال از آشناییم با هاروی وینستین می‌گذرد و تا کنون مستقیما رفتار نامناسبی از این تهیه‌کننده بزرگ هالیوود ندیده‌ام.

به گزارش خبرنگار سینمایی خبرگزاری فارس، جورج کلونی اولین هنرپیشه‌ای بود که نسبت به خبر برکناری «وینستین» از کمپانی تولید فیلم وینستین در روز گذشته واکنش نشان داد و بی‌پاسخی او را محکوم کرد.

جورج کلونی گفت:۲۰ سال از آشناییم با هاروی وینستین می‌گذرد و تا کنون مستقیما رفتار نامناسبی از این تهیه‌کننده بزرگ هالیوود ندیده‌ام.

کلونی در ادامه افزود: خیلی وقت بود که شایعات فراوانی را در مورد آزار و اذیت‌های جنسی زنان هنرپیشه جوان و کارمندان کمپانی‌ توسط آقای وینستین شنیده بودم و آن را به حساب اینگذاشتم که می‌خواهند چهره هنرپیشگان را لکه‌دار کنند.

کلونی در مورد اینکه فکر می‌کرده این اتهامات شایعه بوده گفت: این شایعات در مورد هاروی از دهه نود آغاز شد که برای لکه‌دار کردن زنان هنرمند تازه‌کار شنیده می‌شد و تلقی این بود که این هنرپیشه‌ها هیچ گونه استعدادی ندارند و بر مبنای این‌گونه روابط غیراخلاقی جنسی به کار گرفته می‌شوند.

جورج کلونی در آخر خاطرنشان کرد که اصلا از موارد ارتکاج تجاوز و تعرض جنسی هاروی وینستین به ۸ زن هنرپیشه و کارمند اطلاعی نداشته است.

دیروز هیات کارگردانان کمپانی «وِینستِین» اعلام کرد که «هاروِی وِینستِین» تهیه‌کننده نامدار هالیوودی و دارنده چندین جایزه اسکار و مدیر این شرکت به دلیل اقرار به اتهامات تجاوز جنسی از سمت خود معذول می‌گردد.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
23 − 21 =