نقد و بررسی نمایشنامه‌ وقتی روح ژوکر از لیر مرخصی می­ گیرد

نخستین نشست تئاتر کاغذی با حضور مرضیه وفامهر، روزبه حسینی، رامتین شهبازی و بهزاد صدیقی و بهزاد صدیقی در فرهنگ‌سرای ارسباران برگزار‌می‌شود.

به گزارش روابط عمومی موسسه­ ی افرامانا، در نخستین نشست تئاتر کاغذی نمایش‌نامه‌ی وقتی روح ژوکر از لیر مرخصی می­گیرد ، نوشته‌ی روزبه حسینی، معرفی، نمایش‌نامه‌خوانی و نقد و بررسی می‌شود.

در این نشست تئاترکاغذی که ساعت ۱۸ روز یک‌شنبه۳۱ اردی­بهشت ماه جاری در فرهنگ‌سرای ارسباران برگزار‌می ­شود، روزبه حسینی کارگردانی این نمایش‌نامه‌خوانی را برعهده دارد و  مرضیه وفامهر و روزبه حسینی نقش‌خوانی می‌کنند.

بر اساس این گزارش، نمایش‌نامه‌ی وقتی روح لیر از ژوکر مرخصی می­گیرد، دربخش نمایش‌نامه­ها‌ی خلاق انتشارات بوتیمار در سال ۱۳۹۵ در‌ ۵۶ صفحه‌ی قطع پالتویی به قیمت ۵۵۰۰ تومان با شمارگان ۵۰۰ نسخه توسط نشر بوتیمار در دسترس علاقه‌مندان قرار‌گرفته‌است.

سلسله نشست های تئاتر کاغذی توسط باشگاه تئاتر فرهنگسرای ارسباران با همکاری موسسه­ی افرامانا با هدف معرفی و نقد و بررسی نمایش نامه های منتشر شده یک سال گذشته، در آخرین یک‌شنبه‌ی هر ماه در فرهنگ‌سرای ارسباران برگزار‌می‌شود.

علاقه‌مندان برای شرکت در این نمایش‌نامه‌خوانی می توانند در تاریخ یاد‌ شده به خیابان شریعتی، بالاتر از پل سیدخندان، خیابان جلفا ، فرهنگ‌سرای ارسباران ، سالن استاد ذوالفقاری مراجعه کنند

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
14 + 23 =