متین ستوده:

نقشم در «سر دلبران» متفاوت است!

 

بانی فیلم-یکی از بازیگرانی که از سال ۷۳ با فیلم «این خانه دور است»، ساخته مسعود رسام کار خود را در عرصه بازیگری آغاز کرده، متین ستوده است. وی در چند سال اخیر با حضور در مجموعه هایی چون «یادآوری»، «میکائیل»، «غیرعلنی» و «لیسانسه ها» بیش از پیش در این فضا فعالیت کرد.

وی که این روزها مشغول سری دوم سریال «لیسانسه ها» است، در این خصوص به بانی فیلم گفت: در حال حاضر ما مشغول تصویربرداری فصل دوم سریال «لیسانسه ها» هستیم و تا اواخر تابستان ضبط این کار طول می کشد و از همان زمان یعنی شهریورماه پخش آن شروع می شود.

ستوده درباره نقش خود و تغییراتی که دچار آن می شود، گفت: اصل نقش و کاراکتر که همان است، اما اتفاقات جذاب و جالبی رخ می دهد که فکر می کنم خیلی برای بیننده جالب باشد. در واقع من و پدرم با رخدادهایی مواجه می شویم که فضای جذابی را ایجاد می کند.

او همچنین پیرامون سریال «سر دلبران» عنوان کرد: من و گروه این سریال نیز، این روزها مشغول کار هستیم و همه تلاش ما این است که کار به ماه رمضان برسد. تا امروز که همه چیز خوب پیش رفته است و امیدواریم که این اتفاق رخ دهد. اما درباره نقش خودم و داستان کار فعلاً نمی توانم چیزی بگویم، تنها قاطعانه می توانم اعلام کنم که نقش من در «سر دلبران» کاملاً با همه کارهای قبلی من متفاوت است.

بازیگر «لیسانسه ها»، در بخش دیگری از صحبت هایش درباره پیشنهاداتی که امسال در حوزه بازیگری داشته، ادامه داد: امسال پیشنهادات زیادی داشتم و این اتفاق در حوزه تئاتر نیز وجود داشت، من خیلی دوست دارم تئاتر کار کنم، اما چون یکی از این کارها در شهرستان است، هماهنگ زمان برای حضور در کار دیگری را به ویژه در تئاتر نداشتم.

ستوده درباره حضورش در سینما بیان کرد: برای هر بازیگری حضور در سینما، تلویزیون و تئاتر در صورتی که نقش خوبی داشته باشد، فرقی نمی کند، اما قطعاً من هم خیلی دوست دارم سینمایی کار کنم، البته سه سینمایی کار کردم که یکی از آنها با عنوان «زرد» نشد که در جشنواره شرکت کند. اما معتقدم که اگر فیلمنامه و نقش خوبی وجود داشته باشد، خیلی فرقی نمی کند که در کدام حوزه باشد.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
6 − 3 =