نواب صفوی و شفیعی جم مهمانان دومین ویژه برنامه «شیدایی»

دومین قسمت ویژه برنامه دهه ولایت «شیدایی» با حضور حسام نواب صفوی و رضا شفیعی جم از بازیگران محبوب سینما و تلویزیون، از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی برنامه «شیدایی»، دومین قسمت ویژه برنامه دهه ولایت شیدایی، دوشنبه شب بعد از گفت‌وگوی خبری به روی آنتن شبکه دو سیما می‌رود.

مهمانان این قسمت دو نفر از هنرمندان نام آشنا و محبوب سینما و تلویزیون خواهند بود؛ حسام نواب صفوی و رضا شفیعی جم دو بازیگری هستند که در دومین شب شیدایی حضور می‌یابند.

نواب صفوی برای نخستین بار در سریال «بازگشت به خانه» ظاهر شد ولی دلیل شهرتش، بازی در سریال «کیف انگلیسی» بود؛ از دیگر آثار تلویزیونی او می‌توان به معمای شاه، سال‌های مشروطه، برابر با اصل، روشن‌تر از خاموشی و تبریز در مه اشاره کرد.

فیلم‌های اعتراض، نان عشق موتور هزار، عروس خوش قدم، شمعی در باد، ازدواج به سبک ایرانی، سرود تولد، عروس فراسی، سوغات فرهنگ و مهمان هم برخی از تجربه‌های سینمایی او به شمار می‌روند.

رضا شفیعی جم هم از جمله بازیگران پرکار سینما و تلویزیون کشورمان به شمار می‌رود، او برای نخستین بار در مجموعه «ساعت خوش» فعالیت تلویزیونی خود را شروع کرد و این، آغاز ورود شفیعی جم به کارهای طنز بود.

یک فراری از بگبو، دزدان خیابان جردن، بازگشت به آینده، داماد خجالتی، راز دشت تاران، چراغ قرمز، زندگی شیرین، حلقه‌های ازدواج، صورتی، جوجه اردک من، عاشق مترسک و مرد عوضی هم از جمله فیلم‌های سینمایی با بازی او هستند.

در برنامه شیدایی علاوه بر گفت‌وگو با مهمانان، بخش‌های جذاب و شاد دیگری همچون اجرای هنرمندان تقلید صدا، خوانندگان پاپ و سنتی و مسابقه هم گنجانده شده است.

سومین سری این برنامه کاری از گروه فرهنگ و خانواده شبکه دو سیما ویژه دهه ولایت، با مشارکت گروه نرم افزاری ویرا تولید و روانه آنتن می‌شود.

«شیدایی» هر شب بعد از گفت‌وگوی ویژه خبری شبکه دو سیما پخش می‌شود.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
16 + 15 =