تصويربرداري سريال تا يك ماه ديگر به پايان مي رسد

هاشمی، بازغی، مشایخی و میرامینی مقابل دوربین «در جستجوی آرامش»

تصویربرداری سریال «در جستجوی آرامش» تا یک ماه دیگر به پایان می رسد.
به گزارش بانی فیلم، تصویربرداری سریال «در جستجوی آرامش» به کارگردانی سعید سلطانی تا یک ماه دیگر به پایان می رسد.
آشتیانی پور در این باره به بانی فیلم گفت: این روزها گروه در لوکیشن منزل ملیحه با بازی صحرا اسداللهی حضور دارند. در این لوکیشن بازیگرانی چون: مهدی هاشمی، پژمان بازغی، جمشید مشایخی و حدیث میرامینی مقابل دوربین هستند.
وی افزود: تصویربرداری تا اواسط مرداد به پایان می رسد. با این اینکه همزمان با تصویربرداری، سریال روی آنتن است، اما مشکلی در پخش نداریم و به موقع همه قسمت ها پخش خواهند شد.
تهیه کننده سریال «در جست‌وجوی آرامش» با اشاره به پایان ضبط در جست‌وجوی آرامش کمتر از یک ماه آینده، از ایفای نقشی پر رنگ توسط پرویز فلاحی‌پور در این مجموعه خبر داد.
آشتیانی‌پور تصریح کرد: پس از ایفای نقش جمشید مشایخی در سریال «در جست‌وجوی آرامش»، پرویز فلاحی پور به عنوان نقش مستوفی به این مجموعه اضافه شد و حضور او در قالب یک نقش اصلی و پر رنگ به صورت بازیگر ثابت است.
وی همچنین گفت: این قصه جذابی دارد و خانواده‌ای را نشان می‌دهد که نوعی همدلی در حل و رفع مشکلات دارند. این خانواده تحصیلکرده هستند و از صداقت و صمیمیتی برخوردار هستند که برای مخاطب جذاب است.در طول داستان نیز اتفاقاتی رخ می‌دهد که به واسطه آن‌ها اشتباهی در زمینه دارویی صورت می‌گیرد و شخصیت دکتر بهروز امینی با بازی مهدی هاشمی به خاطر این مسائل، منافع ملی را به منافع شخصی خود ترجیح می‌دهد.
تهیه‌کننده سریال «در جست‌وجوی آرامش» یادآور شد: در مدت زمان باقی مانده تا پایان تصویربرداری سریال «در جست‌وجوی آرامش» بازیگر جدید دیگری به این مجموعه اضافه نخواهد شد.
وی خاطرنشان کرد: برای آغاز سریالی پس از مجموعه «در جست‌وجوی آرامش» مذاکراتی داشته‌ام، اما این مذاکرات هنوز قطعی نشده تا به مرحله اجرایی شدن برسد.
گفتنی است، مهدی هاشمی (بازیگر نقش بهروز امینی)، داریوش فرهنگ (در نقش فرزاد)، جمشید مشایخی ( در نقش کمال)، پژمان بازغی (در نقش کیوان)، فرشته سرابندی (در نقش ناهید)،حدیث میرامینی (در نقش نگین)، کمند امیرسلیمانی ( در نقش آذر) ، محمد متوسلانی ( در نقش عنایت) و عطا عمرانی (در نقش حسام) حضور دارند.

(بازدید: 284)

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
19 + 22 =