پخش «افسانه سامبونگ» در شبکه ۵

سریال کره ای « افسانه سامبونگ» از شنبه ۳۰ اردیبهشت، ساعت ۱۹، از شبکه پنج سیما پخش می شود.
به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، این سریال محصول کشور کره جنوبی، سال ۲۰۱۴ به کارگردانی کانگ بیونگ تایک( Kang Byung-taek ) است که زهره شکوفنده مدیر دوبلاژ آن را بر عهده داشته است.
مجموعه تلویزیونی « افسانه سامبونگ» در ژانر تاریخی – سیاسی است و هنرمندانی چون منوچهر والی‌زاده (جونگ سام بونگ)، ابوالفضل شاه‌بهرامی ( فرمانده لیس لی سانگ ای)، علی همت مومیوند (این ایم)، محمود اسماعیلیان (چویونگ)، بابک پاییزان (امپراطور)، حسین سرآبادانی(مونگ جو)، کوروش فهیمی، رهبر نوربخش، آقای گرایی از صداپیشگان اصلی سریال «افسانه سامبونگ» هستند.
در خلاصه داستان مجموعه « افسانه سامبونگ» آمده است: امپراطور قصد دارد برای یاد بود مرگ ملکه اش معبدی بزرگ بنا کند. ساخت معبد بسیار دشوار است و باعث کشته شدن و از بین رفتن تعداد زیادی از مردم فقیر و بیچاره کارگر می شود.
«سامبونگ جونگ دوجون»، محقق جوانی است که نسبت به اطرافیانش اندیشمند و باتدبیر است. سامبونگ که وضعیت معیشتی مردم را میبیند؛ تصمیم می گیرد به فریاد مردم برسد. او با امپراطور صحبت می کند تا بتواند وی را از ساخت معبد منصرف کند. امپراطور که این جسارت و گستاخی را مییند، سامبونگ را زندانی می کند و…..
مجموعه تلویزیونی« افسانه سامبونگ» در ۵۰ قسمت ۵۵ دقیقه هر شب ساعت ۱۹ پخش و تکرار آن ساعت ۲۳:۱۵ و ۱۰ صبح است.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
30 + 27 =