پخش زنده دو مسابقه فوتبال

پخش رقابت  نفت تهران استقلال  از هفته شانزدهم

مسابقه نفت  تهران –استقلال،پنجشنبه ۲۳ دی از ساعت  ۱۶:۳۵ به صورت زنده از شبکه سه سیما پخش می شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه سه سیما، این دیدار  از سری مسابقات لیگ برتر جام خلیج فارس است  که در ورزشگاه تختی  برگزار خواهد شد . گزارش این مسابقه برعهده  محمد سیانکی است.

بخش کارشناسی برنامه نیز میزبان هادی طباطبایی کارشناس فوتبال خواهد بود که با اجرای جواد خیابانی از ساعت ۱۶:۱۰ روانه آنتن خواهد شد.

این مسابقه  در قالب برنامه فوتبال برتر،کاری از گروه ورزش شبکه سه سیما به تهیه کنندگی مهدی هاشمی است  که مسابقات لیگ برتر و جام حذفی باشگاه های ایران در سطح آسیا  وتیم  ملی در سطح جهانی را پوشش می دهد.

 

پخش رقابت  پرسپولیس از هفته شانزدهم 

دیدار پرسپولیس-سایپا ،جمعه ۲۴دی  از ساعت ۱۶:۳۵   به صورت زنده از شبکه سه سیما پخش می شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه سه سیما، این مسابقه از سری رقابت های هفته شانزدهم  لیگ برتر جام خلیج فارس است  که در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد. گزارشگر این مسابقه عادل فردوسی پور  و اجرای برنامه بر عهده جواد خیابانی  است .بخش کارشناسی برنامه نیزاز ساعت ۱۶:۱۰ با حضور دکتر محمد بیژن ذوالفقار نسب  روانه آنتن شبکه سه خواهد شد.این مسابقه  در قالب برنامه فوتبال برتر،کاری از گروه ورزش شبکه سه سیما به تهیه کنندگی مهدی هاشمی است  که مسابقات لیگ برتر و جام حذفی باشگاه های ایران در سطح آسیا  وتیم  ملی در سطح جهانی را پوشش می دهد.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
25 − 1 =