چند خبر از صدا و سیما

پخش سریال تاریخی «سربداران» از شبکه جهانی جام جم

 

سریال تاریخی “سربداران”با کیفیت HD جمعه ها از شبکه جهانی جام جم پخش می شود .

به گزارش روابط عمومی شبکه جهانی جام جم؛ مجموعه سربداران به کارگردانی محمدعلی نجفی و نویسندگی کیهان رهگذر از جمله آثار فاخر و خوش ساختی است که در سال ۱۳۶۲ از تلویزیون جمهوری اسلامی پخش می شد .

این سریال براساس قیام سربداران خراسان به رهبری شیخ حسن جوری علیه استیلای مغول بر ایران ساخته شده است .

علی نصیریان ، محمد علی کشاورز ، افسانه بایگان ، سوسن تسلیمی ، امین تارخ ، عنایت بخشی و بسیاری دیگر از هنرمندان تاتر و سینما در این اثر نقش آفرینی کرده اند .

سربداران جمعه ها ساعت ۰۹:۵۰ دقیقه به وقت تهران ، ۰۷:۲۰ دقیقه به وقت اروپای مرکزی ، ۲۳:۵۰ دقیقه به وقت مرکز آمریکا و ۱۷:۲۰ دقیقه به وقت سیدنی ازشبکه جهانی جام جم پخش می شود.

 

«یاد یار» ویژه برنامه رادیو سلامت در سوگ یار امام
همزمان با رحلت علی اکبر هاشمی رفسنجانی، یار صادق امام و رفیق دیرین رهبر، ویژه برنامه «یاد یار»، سه شنبه ـ ۲۱ دی ماه، از شبکه رادیویی سلامت پخش می شود.
به گزارش روابط عمومی رادیو سلامت، «یاد یار» عنوان ویژه برنامه ایست که به ارتحال ملکوتی آیت الله هاشمی رفسنجانی یار صدیق، انقلابی امام و رهبری می پردازد.
شهرام زین العابدین، تهیه کنندگی این برنامه را که توسط گروه تغذیه و سلامت این شبکه رادیویی تهیه می شود را بر عهده دارد.
در این ویژه برنامه گزارش های مختلفی از محل برگزاری مراسم ارتحال ملکوتی آیت الله هاشمی رفسنجانی، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام تهیه و پخش خواهد شد.فیروزه آدابی و دکتر سامی اجرای این برنامه رادیویی را بر عهده دارند.یاد آور می شود، ویژه برنامه «یاد یار» رادیو سلامت ساعت ۱۰ به مدت ۱۲۰ دقیقه از موج اف.ام ردیف ۱۰۲ مگاهرتز تقدیم شنوندگان صدای دانش، نشاط و آرامش می شود.

نمایش «مصلح آزادی» از رادیو نمایش روی آنتن می‌رود

۲۱ دی سریال رادیویی مصلح آزادی با موضوع زندگینامه شهید نواب صفوی از رادیو نمایش پخش می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی رادیو، مصلح آزادی به همت اداره کل  هنرهای نمایشی رادیو تهیه شده و درباره زندگی شهید نواب صفوی است.

این نمایش به نویسندگی مریم تاجیک و با حضور بازیگرانی چون مهدی نمینی مقدم، سینا نیکوکار، جواد پیشگر، سلمان خطی، فریبا متخصص، مجید حمزه، بیوک میرزایی، نازنین مهیمنی، ماندانا اصلانی، مجید سهرابی، محمد آقا محمدی، مهرداد عشقیان، مهرداد مهماندوست، امیر زنده دلان، رحمان باقریان، مهدی صباغی، مهین نثری و … تهیه شده است. این نمایش به تهیه کنندگی :رضا عمرانی و تهیه کنندگی  شهلا نیساری ساعت ۱۲:۴۵ روی آنتن رادیو نمایش می رود.

 

بازگشت «مرد هزار چهره» به جام جم

مجموعه طنز “مرد هزار چهره “بامداد پنج شنبه های هر هفته به وقت تهران از شبکه جهانی جام جم پخش می شود.
به گزارش روابط عمومی شبکه جهانی جام جم؛ مرد هزار چهره به کارگردانی مهران مدیری و نویسندگی پیمان قاسم خانی ،داستان زندگی فردی است به نام مسعود شصت چی که بسیار مقرراتی است ولی یک سری اتفاقات مختلف ، برای او پیش می آید که او را در شرایط پیچیده ای قرار می دهد .این مجموعه چندی پیش هم از جام جم پخش شده و بنابر در خواست بینندگان دوباره پخش می شود .مرد هزار چهره چهارشنبه ها ساعت ۲۳:۵۰ به وقت اروپای مرکزی ، ۱۵:۵۰ به وقت مرکز آمریکا ، ۰۹:۵۰ به وقت سیدنی و ۰۱:۵۰ پنج شنبه به وقت تهران از شبکه جهانی جام جم پخش می شود.

پخش سینمایی «تاراج» از جام جم

فیلم سینمایی تاراج یکشنبه ۲۶ دی از شبکه جهانی جام جم پخش می شود.
به گزارش روابط عمومی شبکه جهانی جام جم؛ فیلم سینمایی تاراج به کارگردانی ایرج قادری و نویسندگی علیرضا داوود نژاد، در مورد زینال بندری قاچاقچی سابقه دار تریاک است که توسط ستوان احمد، رئیس اداره مبارزه با مواد مخدر، دستگیر و روانه زندان می شود اما با پرداخت رشوه محکومیت خود را به حبس تقلیل می دهد و پس از یکسال به دلیل خوش رفتاری آزاد می شود.اما بار دوم پس از درگیری …
جمشید هاشم پور، بهزاد جوانبخش، فخری خوروش و رسول توکلی و … در این فیلم به ایفای نفش پرداخته اند.فیلم سینمایی تاراج یکشنبه ۲۶ دی ساعت ۲۰:۳۰ به وقت تهران از شبکه جهانی جام جم پخش می شود.

«افسانه ماردوش» را در شبکه جام جم ببینید

انیمیشن” افسانه ی ماردوش” شنبه ۲۵ دی از شبکه جهانی جام جم پخش می شود.
به گزارش روابط عمومی شبکه جهانی جام جم؛ انیمیشن “افسانهٔ ماردوش” به کارگردانی حسین مرادی زاده در مرکز پویانمایی صبا ساخته شده و
براساس داستانی از شاهنامه فردوسی و سرگذشت ضحاک ماردوش است.
افسانه مار دوش” شنبه ۲۵ دی ساعت ۲۰:۳۰ به وقت تهران از شبکه جهانی جام جم پخش می شود.

 

آغاز پخش مستند مسابقه «ناهار فامیلی» از جام جم

پخش مستند مسابقه “ناهار فامیلی” ازشنبه ۲۵ دی در شبکه جهانی جام جم آغاز می شود.
به گزارش روابط عمومی شبکه جهانی جام جم؛ مستند مسابقه “ناهار فامیلی” به تهیه کنندگی و کارگردانی بلال الفت، یک رقابت خانوادگی و یک فرصت خوب برای کسانی است که می خواهند هنر آشپزی را به سبک ایرانی بیاموزند. در هر برنامه، یک پدربزرگ و مادربزرگ حضور دارند و طی قرعه کشی از میان همه بچه ها و نوه هایشان، دو خانواده را برای مسابقه آشپزی انتخاب می کنند. بعد از آن رقابت شروع می شود و هر خانواده سعی می کند خوشمزه ترین غذای ایرانی را درست کند و به فینال راه یابد.شرکت کنندگان “ناهار فامیلی” از شهرهای مختلف ایران هستند؛ چهار گروه که هر یک شامل ۴ شهر هستند رقابت خود را آغاز می کنند و در مرحله دوم از هر گروه یک خانواده به مرحله نهایی مسابقه راه پیدا خواهد کرد.این فامیل ها هستند که با امتیاز دادن به هر خانواده، برنده را مشخص خواهند کرد همچنین دو مهمان خارجی هم در این مسابقه حضور دارند که دوست دارند مزه غذاهای ایرانی را بچشند.
۲۰  امتیاز از سوی این مهمان ها به خانواده های برتر تخصیص داده می شود تا سرانجام یکی از آنها به مرحله نهایی برسد البته آنها امتیاز منفی هم دارند و می توانند برنده ها را به بازنده تبدیل کنند.سفره آرایی سنتی، تزیین غذاها، استفاده از مواد اولیه مناسب و رعایت بهداشت، از جمله معیارهای انتخاب برنده هستند.
مستند مسابقه “ناهار فامیلی” شنبه ها ساعت  ۱۷:۰۰ به وقت اروپای مرکزی ،  ۹:۳۰ به وقت مرکز آمریکا ، ۳:۰۰ به وقت سیدنی و  ۱۹:۳۰ به وقت تهران از شبکه جهانی جام جم پخش می شود.

 

جام اتحادیه انگلیس روی آنتن شبکه سه  

دیدار  منچستر یونایتد-هال سیتی  سه شنبه۲۱ دی ساعت  ۲۳:۳۰ به صورت زنده   روی آنتن شبکه سه سیما قرار می گیرند .

به گزارش روابط عمومی شبکه سه سیما ، این مسابقه از سری رقابت های  نیمه  نهایی جام اتحادیه باشگاههای  انگلیس(EFL CUP 2016-2017) است ،که در استادیوم اُلدترافورد انگلستان برگزار خواهد شد . گزارشگر   این رقابت مزدک میرزایی و کارشناس برنامه  علی مرزبان  است . بخش کارشناسی برنامه نیز با اجرای رضاجاودانی و محمد رضا احمدی از ساعت ۲۳:۱۵ روانه آنتن خواهد شد . این مسابقات در قالب برنامه گزارش ورزشی کاری از گروه ورزش شبکه سه سیما به تهیه کنندگی حسین زکایی است که مسابقات لیگ باشگاهی در کشورهای اروپایی ،لیگ قهرمانان اروپا و   رقابت های ملی ودوستانه خارجی را پوشش می دهد.

 

 

 

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
29 + 3 =