تصویربرداری در یزد ادامه دارد

کارن همایونفر موسیقی «سردلبران» را می سازد

این مجموعه تلویزیونی قرار است ماه رمضان روی آنتن برود.
به گزارش بانی فیلم، همزمان با ادامه تصویربرداری سریال سر دلبران، کارن همایونفر نیز ساخت موسیقی متن این سریال را آغاز کرد.
کارن همایونفر که سابقه همکاری با محمدحسین لطیفی را در سریال های «تنهایی لیلا»، «همسایه‌ها» و «نردبام آسمان» را دارد، این بار نیز در سریال سر دلبران، کار ساخت موسیقی متن این سریال را آغاز کرده است.
سریال سر دلبران که این روزها تصویربرداری و تدوین همزمان را در شهر یزد می گذراند، قرار است در ماه مبارک رمضان در سیمای ملی پخش شود.
این مجموعه دومین همکاری مشترک محمدرضا شفیعی و محمدحسین لطیفی بعد از سریال “تنهایی لیلا” است. «سر دلبران» هم مانند همکاری قبلی این تهیه‌کننده و کارگردان، مضمونی اجتماعی داشته و برزو ارجمند نیز در آن نقش یک روحانی را ایفا مى کند. در کنار وی بازیگرانی چون محمدکاسبی، فرهاد قائمیان، اسماعیل محرابی، متین‌سادات ستوده، جعفر دهقان، جهانبخش‌سلطانی و رضا توکلی حضور پیدا کرده اند.
عوامل تولید سریال سردلبران: نویسندگان: حسین حسنی/ رضا خمسه ، مدیر تصویربرداری: امیر کریمی، مدیر صدابرداری : فرشید احمدی، طراح صحنه و لباس: حمیدرضا نوروزی، طراح چهره پردازی: مهری شیرازی، دستیار یک کارگردان: امیرعباس لطیفی، مدیر تولید: داوود جمشیدی، تدوینگر: خشایار موحدیان، مدیر برنامه ریزی: سعید عباسی ، عکاس: حسن هندی، مشاور رسانه ای: راضیه جباری و …

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
16 + 28 =