«گلبهار» ویژه کودکان به صحنه می‌رود

نمایش عروسکی «گلبهار» به کارگردانی زهره کدخدازاده اجراهای عموم خود را از سه شنبه ۲۴ بهمن در سالن تازه تاسیس یاس آغاز می‌کند.

به گزارش رسیده، نمایش عروسکی گلبهار نوشته عقیل تقی زاده و به کارگردانی زهره کدخدازاده اجراهای عموم خود را از سه شنبه ۲۴ بهمن در سالن تازه تاسیس یاس آغاز می‌کند.

گلبهار کودکان شما را به سرزمین رویا برده و به آنها می آموزد از امکانات طبیعت چگونه درست استفاده کنند. هم چنین هدف از اجرای نمایش گلبهار گذراندن لحظاتی خوش در کنار بچه هاوآموزش درباره ی حفظ نعمتهای است که خداوند برای پیدایش و ادامه حیات آفریده، تا انسان امروزقدرشان را بداند.
در این نمایش موزیکال که ویژه کودکان است؛ سمیه باباوند، فاطمه منظوری، مریم خسروی و زهره کدخدازاده ایفای نقش می‌کنند.
از دیگر عوامل این نمایش که کاری از گروه تئاتر جاودان است می توان به عقیل تقی زاده(تهیه کننده، طراحی و اجرای تصاویر ویدیو پروژکشن)، حسین جمالی(مشاور کارگردان)، فرشید قلی پور، محسن زرآبادی پور و نسرین عجمی(صداپیشگان)، علی اعتصامی فر(طراحی و ساخت عروسک)، فرامرز نصیری(آهنگساز)، مهدی قاسمی(طراح نور و تیزر)، مسعود پورهاجریان(عکاس)، رضا عربی(طراح گریم) و علی تقی زاده(مدیر تدارکات) اشاره کرد.
در خلاصه این نمایش موزیکال آمده است: گلبهار دختربچه ایست که همیشه کاغذها را خراب و پاره می کند. او هیچ وقت نتوانسته یک نقاشی بکشد و کاغذها را پاره نکند. در طول نمایش کاغذهای گلبهار تمام می شود و درخت به سخن می آید، به گلبهار مراحل ساخت کاغذ را یاد می دهد. گلبهار در طی مسیر بدست آوردن کاغذ و در مراحل مختلف، اتفاق های متعددی برایش رخ می دهد و او مشکلات را یکی یکی از سرراه برمی دارد.
سالن یاس با هدف تمرکز بر اجراهای کودک و نوجوان در خیابان دماوند(غرب به شرق)، بعد از تقاطع بزرگراه امام علی، جنب پمپ بنزین قاسم آباد، مجتمع فرهنگی تجاری قصریاس، طبقه اول تاسیس شده است.
گلبهار بهمن و اسفند ۹۶ هر روز ساعت ۱۸ به مدت ۴۵ دقیقه به صحنه می‌رود.
بلیت این نمایش که مخصوص کودکان ۳ تا ۱۲ سال است؛ در سایت تیک۸ به فروش می‌رسد.
همچنین مدارس و مهدکودک‌ها می‌توانند با شماره ۰۹۳۰۸۷۹۱۱۳۰ جهت رزرو و هماهنگی تماس بگیرند.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *