چهره و خبر

آرام جعفري بازیگر تله فیلم پلیسی جنایی

آرام جعفري كه تا به امروز در سريال ها و فيلم هاي سينماي متعددي بازي كرده است و آخرين حضورش در تلويزيون به بازي در سريال مدينه برمي گردد، درباره تازه ترين كارهايي كه در زمينه بازيگري انجام داده است، به باني فيلم گفت: «من تله‌فيلم«سه و10صبح» را در نوبت اكران از گروه هنر و تجربه دارم. اين فيلم به كارگرداني عباس مراديان و تهيه‌كنندگي جمال گلي توليد شده است. من در اين فيلم در كنار نسرين مقانلو، عبدالرضا اكبري، شهرزادكمال زاده، پيمان دارابي و… به ايفاي نقش مي پردازم».
بازيگر سريال«قهوه تلخ» در خصوص نقش خود دراين فيلم به باني فيلم گفت:«دراين فيلم كه ژانر پليسي- جنايي دارد، در نقش دوست خانم افسرده اي هستم كه نسرين مقانلو آن نقش را بازي مي‌كند. اين زن كه مدت هاست دچار افسردگي شده پس از دوستي بامن كه قاچاقچي مواد مخدرهستم، گرفتار مسائلي مي‌شود تا جايي كه دست به قتل شوهرش مي زند و…».
جعفري در ادامه گفت: «يك تله‌فيلم ديگر هم در نوبت اكران دارم كه كرامت پورشهسواري آن را كارگرداني كرده است. اين فيلم كه نام فعلي آن«چند روز، چند زندگي» است، داستان سه زوج را روايت مي‌كند كه اتفاقاً دريك شهر زندگي مي‌كنند. براي هركدام از اين سه زوج اتفاقاتي مي افتد كه درنهايت همه آنها دريك نقطه از شهر به هم مي رسند و…».
آرام جعفري درآخر درباره سريال هايي كه اين روزها از شبكه هاي مختلف سيما پخش مي‌شود گفت: «من كم و بيش اين سريال ها را دنبال كرده ام. به نظرمن«شهرزاد» كار بسيار زيبايي است و توانايي جذب مخاطب را دارد. كيميا هم هنوز چون قسمت هاي زيادي از آن پخش نشده است نمي توان قاطعانه اظهار نظر كرد، اما تابه حال كه كارخوبي بوده است. از نظر من به طور كلي تلويزيون ايران بايد در روندتوليدات خود تغييراتي ايجاد كند. به خاطر دارم شايد8سال پيش بود كه تلويزيون رأي گيري مي كرد و از بين 15 تا20 سريالي كه طي سال پخش مي شد بهترين ها را انتخاب مي كرد اما حالا كه درسال شايد 5 سريال، آن هم نه به كيفيت گذشته توليد مي‌شود، دقت نظرمسوولان تلويزيون هم كم شده است».

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *