با پایان یافتن سریال «شهرزاد»، سریال جدیدی توزیع می شود

«آسپرین» تجویز جدید شبکه نمایش خانگی

در آستانه ساخت فصل دوم «آسپرین»، توزیع سری نخست سریال جنایی معمایی«آسپرین»، فرهاد نجفی به زودی آغاز می شود.
به گزارش بانی فیلم، مجموعه ویدئویی معمایی جنایی آسپرین به نویسندگی، کارگردانی و تهیه کنندگی فرهاد نجفی اواخر بهار امسال در تهران کلید خورد و با پایان تصویربرداری فصل اول آن که شش قسمت دارد و انجام کلیه مراحل فنی و دریافت پروانه نمایش،این سریال بزودی در شبکه نمایش خانگی توزیع خواهد شد. فصل دوم سریال نیز ۱۰ قسمت خواهد داشت که بیش از نیمی از آن تصویربرداری شده است. نجفی به همراه حمید سلیمی نگارش فصل دوم را به تازگی آغاز کرده است و قصد دارد برای انتخاب لوکیشنها طی روزهای آینده عازم ترکیه شود.قصه فصل دوم در ترکیه و تهران روی خواهد داد. لوکیشن های اصلی فصل اول این مجموعه در تهران بودند و تصویربرداری از ساختمانی در منطقه جردن آغاز شد. همچنین بازیگران ان نیز در فصل دوم تغییر خواهد کرد.
این سریال در شبکه نمایش خانگی توزیع خواهد شد و بازیگران فصل اول آن فرخ نعمتی، علیرام نورایی، رضا أخلاقی راد، سلمان فرخنده، میثم راسفر، رضا بادامچی و (بازیگر خرد سال) نادیا نجفی هستند. یک بازیگر زن ایتالیایی به نام ایزابلا پیکیونی از چهره‌های عرصه نمایش این کشور هم در سریال آسپرین بازی کرده است.از این بین در فصل دوم تنها علیرام نورایی بازی خواهد داشت و بقیه تغییر می کنند.
«آسپرین» بعد از «ماتادور» دومین سریال نجفی محسوب می شود و روایتگر داستان چهار پزشک است که پروژه آسپرین درباره حافظه راه می اندازند و به دلیل خطرناک بودن پروژه، دولت جلوی ان را می گیرد و چند سال بعد یکی از دکترها مخفیانه و بدون اینکه کسی باخبر شود، دوباره پروژه را راه می اندازد که به دنبال آن یک سری اتفاقات رقم می خورد.
بازیگران فصل دوم عبارت است از: علیرام نورایی، مجید صالحی، فرخ نعمتی، همایون ارشادی، زیبا بروفه، روناک یونسی، سارا خوینی ها ، سیما خصرآبادی، سید مهرداد ضیائی، مهران ناعل، هادی دیباجی، بابک نوری،مهدی علیپور، پیام احمدنیا، رضا بادامچی، مهدی ماهانی ، مهسا باقری، ایزابلا پیکیونی، ارمیا قاسمی، رضا اخلاقی راد، سلمان فرخنده،میثم رازفر، وحید مهین دوست، رضا بادامچی،رامتین کیانپور، علی گلبهاران، علی محمدی، مهدیه نساج، باحضور ، هادی کاظمی، شقایق فراهانی،بازیگران خردسال: آرشام طالبی، نادیا نجفی
نجفی ساخت فیلم های سینمایی «چارسو» و «حرکت اول» را نیز در کارنامه خود دارد.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *