مجید شهریاری به بانی فیلم خبر داد:

«آقازاده» در سینما فردوسی می خنداند!+ ویدئو

در حال بارگزاری فیلم...

نمایش «آقازاده» این شبها در سینما فردوسی روی صحنه است.

مجید شهریاری به بانی فیلم گفت: بعد از اجرای موفق نمایش کمدی نمایش «خیالبافها»، با طنز موزیکال «آقازاده» در سینما فردوسی در خیابان انقلاب روی صحنه رفته ایم. این نمایش به کارگردانی افشین نراقی و تهیه کنندگی فاطیما یوسفی هر شب به جز یکشنبه ها ساعت ۲۱ روی صحنه می رود و تا آخر مرداد ادامه دارد. من در کنار افشین نراقی، حسین خمسه، کیانا اطهری نژاد، سمیه سقفی، زروان شجاع و سعید عبدالهی گروه بازیگران نمایش را تشکیل داده ایم و خوشبختانه مردم از اجرا استقبال کرده اند. در این نمایش کمدی نقش مردی به نام گل مراد را دارم که از ایران فرار کرده و به ایتالیا آمده و حالا اسم خودش را فرانچسکو گذاشته است!

او ادامه داد: متاسفانه از این دست نمایشها که به اسم تئاترهای تجربی شناخته می شوند، حمایتی نمی شود و بودجه ای به آنها اختصاص داده نمی شود. در واقع فقط مردم هستند که با علاقه پای هنرنمایی بازیگران آنها می نشینند و از آنها پشتیبانی می کنند تا این نمایشها سرپا باقی بمانند و ما هم سعی می کنیم ارزش این حمایت مردم را با ارائه کار جذاب و خوب قدر بدانیم.

او افزود: در تلویزیون این روزها سریال «دوقلوها» به کارگردانی جمشید بیات را هم در شبکه دو روی آنتن دارم که با عمو فیتیله ای ها همبازی شده ام. در سریال «بوی باران» به کارگردانی محمود معظمی که پخش آن در شبکه یک ادامه دارد هم بازی کرده ام که هنوز بخش های مربوط به بازی من شروع نشده است.

شهریاری گفت: در فیلم روی پرده «نیوکاسل» هم بازی داشته ام. در فیلم «دینامیت» به کارگردانی مسعود اطیابی هم بازی داشتم که در نوبت اکران است.

ویدئوی ضمیمه خبر مربوط به بخشی از نمایش «آقازاده» است.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *