آلبوم موسیقی«آتش، دریا، لبخند»

آلبوم موسیقی «آتش، دریا، لبخند» به آهنگسازی، شعر، تنظیم و خوانندگی مزدا شاهانی به زودی در بازار موسیقی منتشر می شود.
به گزارش مهر، مزدا شاهانی همزمان با انتشار این خبر ترانه و ملودی «مجنون نبودم» را نیز منتشر کرده است. مزدا شاهانی، آهنگساز و تنظیم‌کننده، خواننده و شاعر این آلبوم گفت: در آلبوم «آتش، دریا، لبخند» از ترانه‌ها و اشعاری که زیبایی، شادمانی و تفکر را برمی‌انگیزد استفاده شده است. پیوند مناسب شعر، موسیقی، سازبندی و رنگ‌آمیزی درخشان که با اجرای زنده سازها توسط بهترین نوازنده‌ها در ضبط موسیقی این آلبوم در هم‌آمیخته، نشانگر بهره‌گیری حرفه‌ای از دانش موسیقی و ادبیات است.
وی با اشاره به تحقیقات گسترده میدانی و کارشناسی خود در حوزه موسیقی و ادبیات در سال‌های اخیر اظهار کرد: نقد و بررسی آثار موسیقی باکلام و بی‌کلام و کار و فعالیت در رادیو، تدریس در هنرستان عالی موسیقی، دانشگاه‌ها و آموزشگاه‌های موسیقی در ۱۷ سال اخیر زمینه‌ساز کسب تجارب ارزنده و ارزشمندی شده، که از این تجارب و آموخته‌ها در تهیه و تولید این آلبوم استفاده کرده و تصور می کنم اثر حاضر ویژگی‌های منحصر به فردی داشته باشد. موضوعی که متأسفانه امروزه در دیگر آلبوم‌های مردمی از این نوع ویژگی‌ها کمتر دیده می‌شود.
این نوازنده با بیان اینکه از ۹ اثر آلبوم حاضر، ۲ اثر متعلق به دوست و همکار قدیمی‌اش سعید عزیزی است، گفت: عزیزی علاوه‌بر آواز در ساخت موسیقی، نوازندگی، میکس و مسترآثار نیز با وی همکاری کرده است. به هر حال با سال‌ها تحصیل و تحقیق در زمینه موسیقی‌های مختلف و ادبیات پارسی همواره کوشیده ام با تولید آثاری وزین و درخور جامعه فهیم ایران، چشم به افق‌هایی ورای خواسته‌های معمول جامعه داشته و با آموزش جوانان این سرزمین و تولید آثاری از این‌دست، دِین خود در بالا بردن سطح فرهنگ موسیقایی این مرز و بوم را ادا کنم.
محمد شمس لنگرودی، فریبا سعادت، مزدا شاهانی، ترانه کیانی نژاد شاعران و ترانه سرایان، مزدا شاهانی و سعید عزیزی خوانندگان، کاوه یغمایی فلوت، مزدا شاهانی گیتاراسپانیش، باس ،الکتریک ، دوازده سیم و بانجو، ماندولین، امیر بیات پیانو، سعید عزیزی پیانو- کیبورد، علی جعفری پویان ویولن، میثم مروستی ویولن آلتو، آیدین احمدی نژاد ویولن سل، علیرضا میرآقا ترومپت، سهیل پیغمبری کلارینت، غزل کیانی نژاد ، مزدا شاهانی آواز همراه، ژوبین محمودی درام و پرکاشن، بابک صفرنژاد هارمونیکا ، سعید عزیزی میکس و مسترینگ عوامل اجرایی آلبوم « آتش، دریا، لبخند» هستند.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *