آمار تماشاگران سالن های هنر، سنگلج و خانه نمایش اعلام شد

سالن های هنر ، سنگلج و خانه نمایش اداره تئاتر در اوج جشنواره های فیلم و موسیقی فجر که از تعداد مخاطبان تئاتر کاسته می شود و ماراتون جشنواره تئاتر فجر نیز ذائقه مخاطبان را از تئاتر اشباع کرده ، با استقبال خوب تماشاگران تئاتر همراه شدند
به گزارش روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی ، در حالی که تجربه گروه های نمایشی و تصور عمومی نسبت به اجرای تئاتر در هفته های پایانی بهمن از کاهش تعداد تماشاگران تئاتر می گوید، سالن های هنر ، سنگلج و خانه نمایش اداره تئاتر طی هفته گذشته (۱۸ تا ۲۳ بهمن) میزبان ۱۰۶۷ تماشاگر بودند.
در تالار هنر که دو نمایش کودک و نوجوان روی صحنه هستند طی هفته گذشته ۵۲۰ تماشاگر داشتند. نمایش «یک سیب برای دو نفر» با کارگردانی حمید ملاحسینی که از ۱۸ تا ۲۳ بهمن ۲۵۵ تمااشگر داشت ۱۱۰ بلیط تمام بها ، ۶۱ بلیط نیم بها ، ۲ بلیط تخفیف ویژه و ۸۲ بلیط مهمان ارائه کرده است. این نمایش طی هفته گذشته ۱۷ ملیون و ۱۰۰ هزار ریال فروش داشته است.
نمایش «گیسوانی برای پرواز به کارگردانی روشنک کریمی نیز در مدت زمان مشابه ۲۶۵ تماشاگر داشته که از آن میان ۱۵۶ بلیط تمام بها ، ۵۴ بلیط نیم بها ، ۱۳ بلیط تخفیف ویژه و ۴۲ بلیط مهمان برای این نمایش ثبت شده است.
تماشاخانه سنگلج نیز که نمایش «خاطرات هنرپیشه نقش دوم» نوشته بهرام بیضایی و کارگردانی افشین زمانی را روی صحنه دارد در اولین هفته اجرای خود میزبان ۴۹۱ تماشاگر بود. برای این نمایش ۴۰۶ بلیط تمام بها ، ۳۳ بلیط نیم بها و ۵۲ بلیط مهمان ارائه شده است. فروش این نمایش در هفته گذشته ۶۳ ملیون و ۳۷۵ هزار ریال اعلام شده است.
خانه نمایش اداره تولیدات تئاتر که یکی از کوچکترین سالن های تئاتر محسوب می شود نیز که نمایش» پله آخر» به کارگردانی ابراهیم آبادی را روی صحنه دارد در هفته گذشته ۵۶ تماشاگر داشته است.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *