پیام تسلیت علیرضا خمسه به مناسبت درگذشت خشایار الوند

آه که خشایار چه کوتاه زیست…+ ویدئو؛ تماشا کنید

در حال بارگزاری فیلم...

بانی فیلم، گروه تلویزیون: علیرضا خمسه در پیامی به مناسبت درگذشت نابهنگام خشایار الوند در نخستین ساعات روز جاری، این ضایعه را تسلیت گفت.

کمدین نام آشنای کشورمان و بازیگر سری مجموعه «پایتخت» با ارسال پیام تسلیتی برای بانی فیلم به مناسبت وداع ابدی خشایار الوند، نویسنده فیلم ها و سریال های طنز، از این واقعه ابراز تاسف کرد. او در پیامش آورده:«بزرگ بود و وسیع… و با افقهای باز نسبت داشت.

امروز بامداد که از خواب برخاستم، مثل هر روز از اینکه یک بار دیگر روزی را به عنوان هدیه از خداوند دریافت کرده ام، شاد و شاکر، شال و کلاه کردم که چهره امروز زندگی را به تماشا بنشینم. غافل از اینکه امروز، زندگی نقاب دیگری بر چهره خواهد زد. هنوز ساعاتی از صبحگاهان سپری نشده که خبر هولناک از راه رسید. خشایار الوند پر کشید. باور نکردنی و دهشتناک بود. مگر ممکن است انسانی سرشار از شور و سرور، زندگی و امید، انرژی و خلاقیت، به ناگهان تمام شود.

نه! ممکن نیست یکباره همه چیز به پایانت برسد. مگر… مگر باور کنیم حقیقت تلخ مرگ را که سایه به سایه به دنبال زندگیست و هر آن بی هیچ نشانه ای، ممکن است آنرا به تمامی بنوشد. به گونه ای که زندگی به کوتاهی یک آه به نظر برسد.

آه که خشایار چه کوتاه زیست… و چه بلند پرواز کرد. روح پاک و منزهش در جایگاه اعلا، قرین رحمت حق باد.

این ضایعه بزرگ را به همسر، فرزند، برادر هنرمند، به خانواده ایشان و همینطور به یاران، همکاران و جامعه فرهنگی و هنری کشور، تسلیت عرض می کنم.

یارب! به ما صبوری عطا فرما».

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *