سریال ماه مبارک رمضان شبکه دو در بازار تهران

آواز خوانی علیرضا قربانی برای«برادر»

سریال «برادر» در ۲۶ قسمت ویژه شب‌های ماه مبارک رمضان در حال تولید است.
به گزارش بانی فیلم سریال «برادر» به کارگردانی جواد افشار و به تهیه کنندگی نعمت چگینی و به قلم آرش قادری با موضوع رزق و روزی حلال این روزها در بازار تهران تصویربرداری می‌شود.
کامبیز دیرباز، پوریا پورسرخ، لیلا اوتادی، سهیلا رضوی، سوگل طهماسبی، بیوک میرزایی، کاوه خداشناس، رضا توکلی و حسن پورشیرازی بازیگران اصلی سریال «برادر» هستند.
نعمت‌الله چگینی در گفت‌وگو با بانی فیلم گفت: اخیرا پورانداخت مهیمن به گروه بازیگران سریال «برادر» اضافه شده و قرار است به‌زودی چندین بازیگر سرشناس دیگر هم به پروژه اضافه شوند. در حال حاضر گروه سازنده در بازار امین‌السلطان مولوی و در دکورهایی که توسط تیم دکور و صحنه سریال ساخته شده مشغول تصویربرداری هستند و طی ۱۰ روز آینده هم در همین بازار مستقر خواهند بود. به دلیل شلوغی ایام عید و هیجانی که در بازار حاکم است کمی کارمان با سختی پیش می‌رود.
چگینی ادامه داد: از ۲۰ اسفند ماه قرار است به لوکیشن‌های دیگری چون کافی‌شاپ،‌ بیمارستان و دادسرا برویم؛ ضمن اینکه طراحان دکور این مجموعه در حال حاضر مشغول دکور زدن لوکیشن دادسرا و بیمارستان در غرب تهران هستند و به‌زودی این لوکیشن‌ها آماده می‌شوند. تدوین و موسیقی کار هم همزمان در حال انجام است. علیرضا قربانی تیتراژ سریال را می‌خواند و ما با سه چهار روز تعطیلی در روزهای ابتدایی نوروز تعطیلی در روزهای ابتدایی نوروز مابقیِ تعطیلات را مشغول به کار خواهیم بود.
تهیه‌کننده سریال «برادر» در پایان با اشاره به موضوع سریال ماه رمضان شبکه دو گفت: با توجه به اینکه موضوع سریال درباره رزق و روزی حلال و با خوراک مردم در ارتباط است، ناخودآگاه اتفاقاتی که می‌افتد مربوط به ماه مبارک رمضان می‌شود و ماه رمضان در داستان ما شکل می‌گیرد. حتی در شب‌های احیا هم پخش سریال قطع نخواهد شد.
در خلاصه داستان این مجموعه رمضانی آمده است: حاج کاظم پهلوان، مردی خیر و از تجار سرشناس برنج ایران است که با تاکید بر حمایت از تولید ملی فقط در زمینه برنج ایرانی فعالیت می کند او به همراه پسرش مسعود و دخترش مریم که یک روزنامه نگار پرجنب و جوش است برضد واردات قاچاق برنجهای تاریخ گذشته و مسموم به ایران مبارزه می کند .این امر باعث دشمنی دلالان و قاچاقچیان این تجارت با وی شده است. آنها با اغفال ناصر پسر دیگر او وارد تجارت سالم حاج کاظم شده و همین امر باعث ایجاد اتفاقات تازه‌ای می شود که درونمایه قصه این سریال است.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *