اجراخوانی«ماه در آب» محمد یعقوبی

نمایشنامه «ماه در آب» نوشته محمد یعقوبی با حضور محسن افشانی، ساغر عزیزی، نسرین ذوالفقاری و تنی چند از هنرمندان تئاتر و سینما با طراحی وکارگردانی رها سرمدی در سالن استادرکن الدین خسروی تماشاخانه و مدرسه تئاتر سه نقطه اجراخوانی می شود.

به گزارش امور ارتباطات رسانه ای و روابط عمومی تماشاخانه و مدرسه تئاتر سه نقطه، رها سرمدی طراح و کارگردان این برنامه که پیش از این در حوزه ساخت تله فیلم، فیلم کوتاه و بازی در فیلم ها و سریال های ایرانی فعالیت داشته و دستیاری و کارگردانی برخی آثار تئاتری را نیز در کارنامه کاری خود دارد در همین باره گفت: شیوه اجراخوانی برخلاف نمایشنامه خوانی های رایجی است که افراد پشت میز می نشینند و شروع به خواندن نمایشنامه می‌کنند در این شیوه اجراخوانان به اجرا می پردازند و تنها یک نمایشنامه در دست دارند. وی ابراز امیدواری کرد: این برنامه که با حمایت های ویژه تماشاخانه سه نقطه اجرا می شودبتواند ارتباط خوبی با مردم برقرار کند وی تاکید کرد: در صورتی که استقبال خوبی از این برنامه به عمل آید گروه اجرایی آماده تمدید آن برای چند شب دیگر نیز خواهد بود.

بنا بر این گزارش اجرا خوانی نمایشنامه ماه درآب به مدت سه روز از ساعت ۱۹:۳۰ سه شنبه نهم شهریور ماه سال جاری آغاز شده و تا پنجشنبه یازدهم شهریور ماه دامه دارد. عواملی که در اجراخوانی “ماه در آب” حضور دارند عبارتند از: کارگردان:رها سرمدی، دستیار کارگردان:بهار دهقان، عکاس:نادر پیرزاده، مسئول هماهنگی:سامی زمان، اجراخوانان به ترتیب خوانش: رها سرمدی،ساغر عزیزی،محسن افشانی،نسرین ذوالفقاری،بهار دهقان،یاسمین عرشیا فر،فرهاد تاوتلی،اشکان هورسان، اطلاع رسانی : ندا طهرانی- مصطفی محمودی، تبلیغات فضای مجازی: طراحان هنر ایرانیان.

اجراخوانی «ماه در آب» با مدت زمان ۸۰ دقیقه و بهای بلیت ۱۰ هزارتومان پذیرای علاقه مندان است و سایت فروش بلیت تیوال برای رزرو بلیت های این برنامه در نظر گرفته شده است.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *