اجرای شنبه و تخفیف دانشجویی نمایش «سینگل شات»

نمایش «سینگل شات» امروز شنبه ۲۵ فروردین اجرای ویژه خواهدداشت و تا سه‌شنبه به دانشجویان تخفیف می‌دهد.
به گزارش رسیده، نمایش نمایش «سینگل شات» امروز شنبه ۲۵ فروردین همزمان با عید مبعث ساعت ۲۱:۳۰ اجرای ویژه خواهدداشت .همچنین گروه اجرایی در نظر دارد از امروز تا سه‌شنبه به دانشجویان و هنرجویان آموزشگاه‌های هنری ۴۳% تخفیف دهد. علاقمندان برای استفاده از این تخفیف می‌توانند با ارائه کارت دانشجویی به گیشه تماشاخانه پالیز مراجعه نمایند و بلیت تخفیف‌دار با بهای ۲۰٫۰۰۰ تومانی دریافت کنند.
نمایش «سینگل شات» به نویسندگی و کارگردانی بابک توسلی ساعت ۲۱:۳۰ در سالن شماره ۱ تماشاخانه‌ی پالیز تا ۱۷ اردیبهشت‌ماه روی صحنه خواهدبود.
امید زندگانی، سوسن پرور، ابراهیم شفیعی، تبسم هاشمی حائری، مریم رحیمی، شهرام نجاتی، آتوسا راستی، الناز تاریخی بازیگران نمایش «سینگل شات» هستند. داستان «سینگل شات» در کافه‌ای خارج از ایران روایت می‌شود و در خلاصه داستان آن آمده است : « تنهایی همیشه سخت است، مهاجر که باشی سخت تر هم می شود، تنهایی آزارت می دهد، اما عشق می تواند مرهم باشد. نیاز به عشق، ترس از عشق، فرار از عشق .. »
علاقمندان برای تهیه بلیت‌ این نمایش می‌توانند به سامانه تیوال مراجعه کنند.
سید علی موسویان (بازنویس)، مریم رحیمی (انتخاب بازیگر و مدیر اجرایی)، سمیه فراهانی (طراح گریم)، کاوه کاظم‌زاده (دستیار کارگردان)، آوا فیاض (مشاور رسانه‌ای) دیگر عوامل این نمایش هستند.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *